«Кременчук» обіграв «Крижаних Вовків» і перервав триматчеву серію поразок

«Кременчук» впевнено пройшов «Крижаних Вовків» у 18-му турі чемпіонату України з хокею з шайбою.

Зі стартових хвилин «містяни» показали господарям зуби. Спочатку Артем Дубінін двічі розписався у воротах «вовків», коли перший період навіть не сягнув свого екватору. А після на 15-й хвилині Олександр Пукс збільшив перевагу команди Олександра Савицького до трьох закинутих шайб. Кияни ж пішли на перерву без реалізованих моментів.

У другому ігровому відрізку сценарій перебігу подій повторився – «Кременчук» знову провів три голи. Після повернення на лід першим відзначився Всеволод Толстушко, далі свою статистику покращив Андрій Денискін, а Давид Григорян довів рахунок до розгромного – 6:0. «Вовки» ж так і не спромоглися скоротити відставання.

У заключній 20-хвилинці «Кременчук» дещо збавив оберти, столична ж команда навпаки намагалась надолужити згаяне й більше атакувала опонентів. Це принесло «вовкам» перший гол – уразити ворота В’ячеслава Новицького зміг Владислав Павлов. На більше ж господарів не вистачило, і цифри на табло так і залишились 6:1.

Завдяки цій звитязі підопічні Савицького зуміли перервати триматчеву серію поразок і вийшли на другу сходинку турнірної таблиці, маючи в активі 23 очки. Поки що «містяни» випереджають «Сокіл» на 1 бал, але столична команда завтра також проведе матч 18-го туру й матиме можливість повернути собі другу позицію. Щодо «Крижаних Вовків», то вони наразі посідають сьоме місце із 6-ма пунктами.

«Кременчук» – «Крижані Вовки» 6:1 (3:0, 3:0, 0:1)

Шайби: 1:0 Дубінін (Денискін), 4:12; 2:0 Дубінін (Коробов, Денискін), 8:16; 3:0 Пукс (Савицький, Тютченко), 14:35; 4:0 Толстушко (Орлов), 30:16; 5:0 Денискін (Хрішпенц, Коробов), 35:38; 6:0 Григорян, 36:04; 6:1 Павлов (Андрющенко, Черемнов), 53:02;

«Кременчук»: Новицький (Гордюшин); Яковлєв – Варава, Хрішпенц – Григорян, Горлушко – Бойових, Грицких – Толстушко; Коробов – Дубінін – Денискін, Кисельов (К) – Серанов – Орлов, Савицький – Пукс (А) – Тютченко, Савченко – Гриценко (А) – Ворона.

«Крижані Вовки»: Макаренко (Стельмах – з 8:16); Жигалов (К) – Фолтін, Павлов – Карпов, Лучніков – Сисоєв; Шабанов – Сурін – Панков (А), Кіча – Каліничєв – Анкудінов, Черемнов – Борисов – Хеффернан – Андрющенко.