«Кременчук» не зазнав проблем із «Крижаними Вовками» на домашній арені

«Кременчук» вдома здобув впевнену перемогу над «Крижаними Вовками» в п’ятому турі чемпіонату України.

«Розмочити» рахунок командам вдалось лише під завершення першого періоду – відзначився Тимур Гриценко, коли вийшов один на один із Андрієм Стельмахом і зумів пробити оборону голкіпера.

У другій же 20-хвилинці «містяни» діяли впевненіше й зуміли скористатись моментом уже через 48 секунд після повернення на лід. Граючи в меншості, Максим Волков із влучної передачі Олександра Пукса подвоїв перевагу господарів. А вже за сім хвилин ворота Стельмаха підкорив і Олександр Коробов.

У заключному періоді «вовки» так і не віднайшли свою гру, коли «Кременчук» продовжував домінувати на майданчику. На 52-й хвилині Іван Савченко зіграв на добиванні й довів рахунок до 4:0. Після шайбу престижу закинув один із лідерів киян Сергій Ємєлін, однак раділи підопічні Євгенія Каштанова недовго – на останній секунді гри Савченко оформив дубль і встановив остаточний рахунок зустрічі – 5:1. Це вже четверта перемога поспіль для команди Олександра Савицького.

«Кременчук» – «Крижані Вовки» – 5:1 (1:0, 2:0, 2:1)

Шайби: 1: 0 – Гриценко (Савченко – Ворона), 18:02, 2: 0 – Волков (Пукса), 20:48, 3: 0 – Коробов (Денискін – Дубінін), 27:54, 4: 0 – Савченко (Толстушко – Гріцкіх), 52:00, 4: 1 – Ємєлін (Муксунен – Панков), 53:10, 5: 1 – Савченко (Ворона), 59:59.

«Кременчук»: Давлетшін (Гордюшин); Бабрусєв – Алексюк, Хрішпенц – Александров, Гріцкіх – Толстушко, Яковлєв – Варава; Кисельов (К) – Серанов – Созонов, Савицький – Волков – Пукса (А), Савченко – Гриценко (А) – Ворона, Коробов – Дубінін – Денискін.

«Крижані Вовки»: Стельмах (Макаренко); Моксунен – Жигалов, Неверов (А) – Лучніков, Фроленко – Сисоєв; Ємєлін – Сурін – Панков (А), Абаджян – Шапіро – Шабанов (К), Болотін – Андрющенко – Борисов, Булах.