“Кременчук” не залишив шансів на перемогу МХК “Динамо”

2 листопада в 14 турі чемпіонату України серед чоловіків «Кременчук» на домашній арені «Айсберг» розгромив  харківське «Динамо» 10:0 і з 35 очками продовжує лідирувати в чемпіонаті.

Дуже впевнено поєдинок почав голкіпер харків’ян Михайло Шевчук, який, не зважаючи на велику кількість атак від гравців «Кременчука», тримав міцно на замку свої ворота. Тільки під кінець періоду господарям вдалося пробити Шевчука і відкрити рахунок в матчі – дебютним голом відзначився Тимур Гриценко.

А ось друга двадцятихвилинка пройшла менш приємно для гостей “Айсберга” і більш результативно для господарів майданчика. Кременчужани ще 5 разів відзначилися у воротах Михайла Шевчука. Дублем відзначився Дмитро Созонов, а також по шайбі на свій рахунок записали Микола Кисельов, Олександр Пукс і Дмитро Орлов.

«Кременчук» і в третьому періоді не зменшив оберти, продовживши повністю контролювати ситуацію на майданчику. Таким чином за останні 20 хвилин зустрічі у ворота харків’ян було закинуто ще 4 шайби, що дозволило Дмитру Орлову оформити хет-трик, а Дмитру Созонову і Миколі Кисельову – дублі.

Підсумок матчу 10:0, шатаут Микити Гордюшина і третя розгромна перемога «Кременчука» у поточному сезоні чемпіонату України над «Динамо».

«Кременчук» – МХК «Динамо» 10: 0 (1: 0, 5: 0, 4: 0)

Шайби: 1:0 Гриценко (Савченко, Ворона), 17:08; 2:0 Кисельов (Бабрусєв), 20:24; 3:0 Пукс (Орлов, Кисельов), 24:14; 4:0 Созонов (Пукс), 24:21; 5:0 Орлов (Пукс, Созонов), 37:01; 6:0 Созонов (Орлов, Пукс), 38:17; 7:0 Орлов (Созонов, Пукс), 45:43; 8:0 Кисельов (Бондарук, Серанов), 48:41; 9:0 Грицьких (Орлов, Созонов), 50:13; 10:0 Орлов (Боєвих, Созонов), 56:59;

ХК «Кременчук»: Гордюшин (Новицький); Григорян – Бабрусєв, Боєвих – Хрішпенц, Толстушко – Грицьких, Александров – Роганов; Бондарук – Серанов – Кисельов (К), Орлов – Пукс (А) – Созонов, Ворона – Гриценко (А) – Савченко, Свіщев – Поліщук – Єфімочкін.

МХК «Динамо»: Шевчук (Вязовов); Фірсов (К) – Наливайко (А), Панков -Піддубний, Швоєв – Савченко, Ступницький – Трапезніков; Геворкян (А) – Борисов – Абаджян, Черноморченко – Праведний – Шилкін, Федоров – Солянік – Харін, – Абдулаєв.