“Кременчук” не залишив шансів на перемогу МХК “Динамо”

24 жовтня лідер регулярного чемпіонату України серед чоловіків ХК «Кременчук» на арені «Айсберг» розгромив харківське «Динамо» 12:1.

Незважаючи на те, що голкіпер харків’ян Владислав Вязовов був надійний, він не зміг нічого вдіяти, коли Семен Жеребцов вивів Дмитра Созонова на відмінну позицію, і той з незручної руки результативно атакував ворота харків’ян. Вже через 40 секунд спрацювала зв’язка Олексія Ворони і Тимура Гриценка – останній подвоїв перевагу підопічних Олександра Савицького. До 18-ї хвилини «Кременчук» відзначився ще тричі в воротах «Динамо», знявши практично всі питання про переможця зустрічі. Після 5 пропущених шайб динамівці замінили воротаря – на лід вийшов екс-кременчужанин Михайло Шевчук, який не дозволив більше до перерви відзначиться господарям майданчику.

Шевчук протримався до екватора поєдинку. Наполегливість лідера чемпіонату дала свої результати – Микола Кисельов і Єгор Серанов розіграли красиву комбінацію, і зробили рахунок 6:0. Гості на контратаках могли кілька разів відзначитися, і одна з комбінацій спрацювала. У ворота Микити Новицького гол забив нападник МХК «Динамо» Богдан Наливайко. Але не минуло й двох хвилин, як Всеволод Толстушко відновив відрив у шість шайб.

У третьому періоді «Кременчук» збільшив розгром до 12:1, відправивши у ворота підопічних Олександра Панченка ще п’ять шайб.

«Кременчук» – «Динамо» 12: 1 (5: 0; 2: 1, 5: 0)

Шайби: 1:0 Созонов (Жеребцов, Бондарук), 8:24, 2:0 Гриценко (Ворона), 9:16, 3:0 Созонов (Хрішпенц, Жеребцов – більш.) 12:19, 4:0 Ворона (Свищев , Савченко), 13:35, 5:0 Ворона (Савченко, Гриценко), 17:42, 6:0 Кисельов (Орлов, Серанов), 29:33, 6:1 Наливайко (Олійник, Фірсов), 35:37, 7:1 Толстушко (Ворона, Савченко), 37:48, 8:1 Александров (Созонов, Бондарук – більш.), 42:26, 9:1 Орлов (Кисельов, Свищев), 44:37, 10:1 Грицьких (Савченко, Ворона), 45:25, 11:1 Гриценко (Ворона, Толстушко), 12: 1, 51:03.

ХК «Кременчук» : Новицький (Гордюшин); Григорян – Бабрусєв, Созонов (А) – Бондарук, Чердак – Александров, Варава – Жеребцов; Орлов – Серанов – Кисельов (К), Свищев – Горлушко – Ворона, Гриценко (А) – Хрішпенц – Боєвих, Толстушко – Грицьких – Савченко.

МХК «Динамо»: Вязовов (з 17:42 Шевчук); Фірсов – Наливайко (А), Савченко – Піддубний, Швоєв – Трапезніков, Ступницький; Геворкян (А) – Праведний – Олійник (К), Абаджян – Борисов – Шилкін, Абдулаєв – Черноморченко – Соляник.

Джерело: hckremenchuk.com.ua