«Кременчук» на класі здобув впевнену виїзну перемогу над «Маріуполем»

У Маріуполі відбувся матч другого туру чемпіонату України, в якому «Маріуполь» приймав вдома на арені «Ice Center» чемпіона України сезону 2019/20 – «Кременчук».

На 8-й хвилині зустрічі рахунок відкрив форвард “городян” Єгор Серанов, який відправив шайбу у сітку з гострого кута між голкіпером і стійкою воріт. До середини другого періоду «Кременчук» довів перевагу до комфортної: по черзі відзначилися Олександр Коробов, Микола Кисельов і Андрій Денискін.

Друга половина гри також пройшла під контролем гостей. На старті третьої двадцятихвилинки Тимур Гриценко проштовхнув шайбу повз Тимура Мамедова, а потім Олексій Ворона реалізував чисельну перевагу.

Однак закінчити гру “в суху” В’ячеславу Новицькому хокеїсти «Маріуполя» не дозволили: за півтори хвилини до закінчення основного часу гри Євген Кобяков відправив шайбу в дальній кут воріт кременчуцької команди.

Свій наступний матч «Маріуполь» проведе 31 жовтня о 14:00 проти «Крижаних Вовків», трансляція поєдинку – на сайті XSPORT.ua. А «Кременчук», в рамках 3-го туру чемпіонату України, зіграє в Херсоні проти «Дніпра» 1 листопада о 13:30 – цей матч буде показаний на телеканалі XSPORT.

«Маріуполь» – «Кременчук» 1:6 (0:1; 0:3, 1:2)

Шайби: 0:1 Серанов (Алексюк): 7:39. 0:2 Коробов (Дубінін), 23:03. 0:3 Кисельов (Серанов), 23:52. 0:4 Денискін (Дубінін), 29:52. 0:5 Гриценко (Ворона, Савченко), 42:01. 0:6 Ворона (Грицьких, Гриценко – більш.), 53:16. 1:6 Кобяков (Сірченко), 58:21.

Маріуполь: Мамедов (Дуве). Петрухно (А) – Сірченко, Мельников – Гуров, Цикало – Костарєв, Філімонов. Ухін – Мазур – Агєєв (А), Мостовий – Коваленко – Луговий, Кобяков – Ромащенко – Бондаренко, Олійник – Дворник – Дурдиєв.

Кременчук: Новицький (Гордюшин). Алексюк – Горлушко, Хрішпенц – Александров, Толстушко – Грицьких, Яковлєв – Варава. Кисельов (К) – Серанов – Созонов, Савицький – Волков – Тютченко, Савченко – Гриценко (А) – Ворона, Коробов – Дубінін – Денискін.

Джерело: сайт УХЛ