«Кременчук» із перевагою в чотири шайби переміг «Маріуполь»

17 лютого в рамках 35-го туру регулярного чемпіонату УХЛ п’яту очну зустріч в сезоні провели «Маріуполь» та «Кременчук».

Дуже впевнено матч почали саме гості, і вже до екватора першого періоду «Маріуполь» поступався 0:2 – Коробов оформив дубль. А до кінця першої двадцятихвилинки Савченко збільшив перевагу своєї команди до трьох шайб.

Другий період «Маріуполь» почав зі швидко закинутої шайби – один гол відквитав Коваленко. Однак уже через 4 хвилини Ворона знову повернув комфортний розрив у рахунку.

Першу половину третього відрізка зустрічі команди відіграли в гострій боротьбі, проте без закинутих снарядів. Під завісу матчу кременчуківці ще раз прошили Дмитрієва, встановивши остаточний рахунок 5:1 на табло.

«Маріуполь» – «Кременчук» 1:5 (0:3, 1:1, 0:1)

Шайби: 0:1 Коробов (Денискін, Ворона), 09:11; 0:2 Коробов (Денискін), 11:42; 0:3 Савченко (Дубінін, Кисельов, більш.), 14:39; 1:3 Коваленко (Мазур), 23:24; 1:4 Ворона (Денискін, Коробов), 29:53; 5:1 Яковлєв (Денискін, Коробов), 55:01;

«Маріуполь»: Дуве (Дмитрієв – з 11:42); Ложкін – Петрухно, Костарєв – Гуров, Скурихін – Пахмурін, Філімонов – Тимченко; Луговий – Кудрін – Градусов, Чердак – Карпенко – Зайцев, Бондаренко – Корчоха – Лихачов, Коваленко – Мазур – Мостовий.

«Кременчук»: Давлетшин (Гордюшин); Бабрусьов – Григорян, Хрішпенц – Алексюк, Грицьких – Толстушко, Яковлєв – Варава; Савченко – Дубінін – Кисельов, Созонов – Пукс – Орлов, Савицький – Гриценко – Тютченко, Коробов – Ворона – Денискін.