«Кременчук» без головного тренера розтрощив «Крижаних Вовків»

«Кременчук» на виїзді здобув звитягу над «Крижаними Вовками» в 25-му турі чемпіонату України з хокею з шайбою.

Стартовий період залишився за господарями майданчика. Під завісу першої 20-хвилинки Андрій Анкудінов відкрив рахунок зустрічі й відправив киян на перерву в якості лідерів – 1:0.

У другому ж ігровому відрізку «містяни» зуміли відігратись, провівши два голи. Уже на 5-й хвилині після повернення на лід Андрій Денискін відновив паритет у протистоянні, уразивши ворота Андрія Стельмаха. А після Єгор Серанов уперше в матчі вивів «Кременчук» уперед. «Вовкам» же так і не вдалось скоротити розрив, тож перед заключним ігровим відрізком рахунок становив – 2:0.

У третьому й останньому періоді гості обрушили шквал голів на суперників. У заключній 20-хвилинці у воротах столичної команди розписався Олексій Ворона, по дублю оформили Серанов, Артем Дубінін, Дмитро Орлов і Дмитро Созонов. «Вовки» ж на це зуміли відповісти закинутою шайбою у виконанні Олександра Панкова. Так, матч завершився за суттєвої переваги «містян» – 10:2.

До слова, цього разу «Кременчук» грав без головного наставника Олександра Савицького – він відбуває двоматчеву дискваліфікацію. На тренерському містку в цій грі його замінив Дмитро Сумець.

«Крижані Вовки» – «Кременчук» 2:10 (1:0, 0:2, 1:8)

Шайби: 1:0 – Анкудінов (Жигалов), 19:33; 1:1 – Денискін (Алексюк), 24:36; 1:2 – Серанов (Орлов – Бабрусьов), 27:33, 1:3 – Созонов (Орлов), 41:46; 1:4 – Дубінін (Денискін), 42:56; 1:5 – Серанов (Созонов), 43:30; 1:6 – Дубінін (Коробов), 47:09; 1:7 – Созонов (Серанов – Орлов), 47:35; 2:7 – Панков (Жигалов), 53:19; 2:8 – Орлов (Коробов – Дубінін), 54:20; 2:9 – Орлов (Созонов); 54:55; 2:10 – Ворона (Гріцкіх), 58:01.