«Краматорськ» здобув звитягу над чинними чемпіонами України

28 лютого в Дружківці матчем «Краматорськ» – «Кременчук» продовжився 38-й тур регулярного чемпіонату УХЛ.

Недовго уболівальникам довелося чекати на першу закинуту шайбу, уже на четвертій хвилині гри Ципнятов вивів краматорців уперед. Через дві хвилини хокеїсти «Кременчука» зрівняли рахунок – Ворона відправив шайбу у ворота. Однак ще до кінця першого періоду Гринь реалізував більшість і знову вивів «Краматорськ» у лідери. Сама гра в першому періоді пройшла на зустрічних курсах.

Другий період практично нічим не відрізнявся від першого – протистояння було рівним. Колектив Павла Мікульчика атакував на контратаках, одна з яких таки завершилась взяттям воріт. Чинні ж чемпіони намагались розігрувати комбінації, але безрезультатно.

Заключний період пройшов без закинутих шайб. Запам’ятається він уболівальникам тільки бійкою, яку влаштували Золотухін і Денискін. Підсумок – 3:1 на користь «Краматорська».

«Краматорськ» – «Кременчук» 3:1 (2:1, 1:0, 0:0)

Шайби: 1:0 Ципнятов, 4:11; 1:1 Ворона (Савченко, Гриценко), 6:51; 2:1 Гринь (Большаков, Столяренко, більш.), 12:17; 3:1 Жвачкін (Таран, Ципнятов, більш.), 35:49.

«Краматорськ»: Коровай (Шевчук); Большаков – Фірсов, Мальцев – Таран, Люльчук – Воронін, Панков; Гринь – Столяренко – Сурсов, Кривошапкін – Золотухін – Жвачкін, Ципнятов – Ковальов – Ромащенко, Геворкян – Гринкевич – Олійник.

«Кременчук»: Новицький (Корнієнко); Бабрусев – Алексюк, Хрішпенц – Яковлєв, Грицких – Толстушко, Варава; Коробов – Дубінін – Денискін, Кисельов – Смирнов – Орлов, Созонов – Пукс – Тютченко, Савченко – Гордюшин – Ворона.

Джерело: uhl.ua