«Краматорськ» вирвав перемогу над «Дніпром» у першій серії булітів цього сезону

Дебютант чемпіонату України «Краматорськ» обіграв «Дніпро» у першій серії післяматчевих булітів у цьому сезоні.

Перший період на нейтральному майданчику в Дружківці пройшов практично без гострих моментів. Єдину закинуту шайбу зумів записати до свого активу Ілля Декало – у підопічних Павла Микульчика було вилучення, тож «щуки» не втратили шанс і реалізували більшість.

У наступній же 20-хвилинці гравці потішили вболівальників справжньою гольовою феєрією. На двох команди закинули 5 шайб. Зокрема, двічі більшість реалізували хокеїсти з Краматорська – голи на рахунку Артема Сурсова та Микити Полухіна, на що херсонці відповіли дублем від Антона Крисанова. Також на 15-й хвилині відзначився нападник «Краматорська» Едуард Грінь, встановивши остаточний рахунок зустрічі перед перервою – 3:3.

У заключному ігровому відрізку номінальні господарі стартували з голу у виконанні Івана Ципнятова. Відновити паритет «Дніпро» зумів лише після тривалих атак воріт Михайла Шевчука – Олексій Зайцев закинув снаряд і так перевів гру в овертайм.

Додаткового часу виявилось замало, аби визначити найсильнішого. Тож опоненти з’ясовували стосунки в серії булітів. Тут влучнішими були дебютанти національної першості. Із п’яти спроб дві влучили в ціль завдяки майстерності Сурсова та Гріня. «Щуки» ж ні разу не вразили ворота своїх візаві.

«Краматорськ» – «Дніпро» 5:4 ПБ (0:1, 3:2, 1:1, 0:0, 1:0)

Шайби: 0:1 Декало (Швецов, Зайцев, більш.); 1:1 Полухін (Ципнятов), 25:45; 1:2 Крисанов (Дорофєєв, Швецов), 26:06; 2:2 Сурсов (Полухін, Ципнятов, більш.), 27:56; 2:3 Крисанов (Швецов, Зайцев, більш.), 31:43; 3:3 Грінь (Жвачкін, Полухін), 34:52; 4:3 Ципнятов (Сурсов, Панков), 43:35; 4:4 Зайцев (Крисанов), 53:59; 5:4 Сурсов (переможний булліт)

Краматорськ: Шевчук (Замерец); Таран – Полухін, Воронін – Пахмурін, Зуєв – Панков; Кривошапкін – Карпенко (К) – Халін, Ципнятов – Сурсов – Подзіньш, Геворкян – Гринкевич – Василенков, Грінь (А) – Столяренко – Жвачкін.

Дніпро: Петров (Хомутов); Дорофєєв – Декало, Макаров (К) – Ратушний, Афанасьєв (А) – Матусевич, Кругляков; Швецов – Крисанов – Зайцев, Каракулько – Гасніков – Вишняков, Воробйов – Чернишенко – Брага, Целогородцев (А).