«Краматорськ» вийшов у лідери в очних зустрічах із «Соколом»

«Краматорськ» здобув звитягу над «Соколом» із мінімальною перевагою у 16-му турі чемпіонату України з хокею з шайбою.

На восьмій хвилині протистояння господарі зуміли розмочити рахунок – ворота Дмитра Кубрицького вразив Іван Ципнятов із влучної передачі Богдана Панкова. Попри вдалий початок після першого ж голу «Краматорську» довелось збавити оберти – у гру ввімкнулись «соколята». Уже на 11-й хвилині Умед Гільманов зрівняв рахунок, а після Антон Рубан вивів гостей уперед. Закріпив лідерство столичної команди Іван Сисак. Тож за рахунку 3:1 на користь підопічних Олега Шафаренка команди пішли на перерву.

У другому періоді спершу знову відзначились «соколята» – закинуту шайбу до свого активу записав Михайло Сімчук. Однак потім дебютанти національної хокейної першості почали потроху скорочувати відставання. У володіннях Дмитра Кубрицького розписались Михайло Геворкян і Севастян Карпенко, що дозволило впритул наблизитись до опонентів – 3:4.

У заключній 20-хвилинці команда Павла Мікульчика змогла-таки оформити камбек. Андрій Жвачкін реалізував більшість, після чого Іван Золотухін встановив фінальний рахунок зустрічі – 5:4. Так, «Краматорськ» вийшов уперед в очних поєдинках із «Соколом». Клуби вже тричі зустрічались в офіційних іграх, і двічі команда Мікульчика святкувала перемогу.

«Краматорськ» – «Сокіл» 5:4 (1:3, 2:1, 2:0)

Шайби: 1:0 Ципнятов (Панков, Жвачкін), 7:00; 1:1 Гільманов (Смирнов, Кузьменко), 10:45; 1:2 Рубан (Платонов, Німенко), 15:39; 1:3 Сисак (Павленко), 17:11; 1:4 Сімчук (Фірсов), 24:46; 2:4 Геворкян (Полухін, Халін), 29:33; 3:4 Карпенко (Люльчук, Кривошапкін), 31:04; 4:4 Жвачкін (Подзіньш, Ципнятов, більш.), 44:32; 5:4 Золотухін (Жвачкін, Ципнятов), 50:36;

«Краматорськ»: Короваєв (Шевчук); Пахмурін – Панков, Таран – Воронін, Люльчук – Полухін; Подзіньш – Карпенко (К) – Кривошапкін, Ципнятов – Золотухін – Жвачкін (А), Гринь (А) – Сурсов – Столяренко, Геворкян – Гринкевич – Халін.

«Сокіл»Кубрицький (Пеленський); Олендаренко – Голубич, Сисак – Платонов, Сушков – Фірсов, Кругляков – Кузьменко; Рубан – Ступак – Німенко (А), Морозов (К) – Сімчук – Павленко, Гільманов – Смирнов – Середницький, Гончаренко – Панченко – Сиротенко.