«Краматорськ» уперше обіграв «Дніпро» на виїзді

11 лютого в Херсоні відбувся заключний матч 33-го туру регулярного чемпіонату УХЛ – «Дніпро» приймав «Краматорськ».

«Краматорськ» почав матч зі швидкої закинутої шайби – уже на третій хвилині зустрічі Гринь після виграного вкидання прошив Хомутова. Однак херсонці змогли не тільки відігратися до першої перерви, а й вийти вперед – по черзі відзначилися Крисанов і Чернишенко.

Другий період гості для себе почали за сценарієм першого, закинувши два снаряди – на першій хвилині періоду відзначився Кривошапкін, потім Ромащенко вивів «Краматорськ» вперед. Однак уже через хвилину рахунок знову став рівним – Панасенко закинув свою четверту шайбу в сезоні. Такий рахунок зберігся аж до кінця ігрового відрізку, і на перерву команди пішли з рівними 3:3 на табло.

У третьому періоді команди вели обережнішу гру, розуміючи ціну будь-якої помилки. Першими своїм шансом змогли скористатися гості – Гринь віддав ювелірний пас на Столяренка, а той не підвів свого партнера – 4:3. Під кінець періоду краматорчани тільки затвердили своє лідерство – підсумковий рахунок 5:3 на користь краматорцівзробив Большаков.

«Дніпро» – «Краматорськ» 3:5 (2:1, 1:2, 0:2)

Шайби: 0:1 Гринь (Столяренко), 2:26; 1:1 Крисанов (Швецов, Целогородцев), 11:24; 2:1 Чернишенко (Каракулько, Матусевич), 12:11; 2:2 Кривошапкін (Ковальов), 20:45; 2:3 Ромащенко (Большаков), 24:55; 3:3 Панасенко (Гасніков, Сірченко), 25:25; 3:4Столяренко (Гринь, Сурсов), 51:26; 3:5 Большаков (Сурсов, Гринь), 56:03;

«Дніпро»: Хомутов (Петров); Ратушний – Декало, Сірченко – Гуляєв, Афанасьєв – Матусевич, Болотін; Швецов – Крисанов – Целогородев, Панасенко – Гасніков – Галєєв, Каракулько – Чернишенко – Янішевський, Дурдиєв – Борисов – Ніконов.

«Краматорськ»Короваєв (Шевчук); Большаков – Таран, Мальцев – Фірсов, Цикало – Воронін, Панков; Гринь – Столяренко – Сурсов, Кривошапкін – Ковальов – Жвачкін, Ципнятов – Золотухін – Ромащенко, Геворкян – Гринкевич – Олійник.

Джерело: uhl.ua