“Краматорськ” отримав другу технічну поразку в регулярному чемпіонаті УХЛ

Клуб “Краматорськ” отримав другу поспіль технічну поразку в регулярному чемпіонаті Української хокейної ліги. Таке рішення прийняв Дисциплінарний комітет Федерації хокею України.

Вчора, 18 листопада, краматорці перемогли з рахунком 4:3 “Білий Барс”. Але в складі команди знову, як і в попередній зустрічі проти “Сокола”, виступав відсторонений гравець Павло Таран. Хокеїста Тарана разом із представниками “Донбасу” Пилипом Пангеловим-Юлдашевим, Віталієм Андрейківим, Микитою Буценком, Олександром Пересуньком, Іллею Коренчуком та Віктором Захаровим ДК ФХУ відсторонив від участі у всіх офіційних змаганнях на час проведення розслідування за фактом відкриття проваджень про зрив підготовки національної збірної України до чемпіонату світу в дивізіоні 1В.

Як уже повідомлялося, згідно зі статтею 40 Дисциплінарного кодексу ФХУ, при встановленні повторних порушень регламентних документів змагань порушник буде знятий з чемпіонату. Це питання буде ключовим під час наступного засідання дисциплінарного комітету ФХУ.


Вас може зацікавити