“Краматорськ” отримає технічну поразку за матч проти “Сокола”

Клуб “Краматорськ” отримає технічну поразку за матч проти київського “Сокола”, який відбувся вчора, 16 листопада і завершився перемогою столичного клубу з рахунком 4:2.

Підставою для санкцій є участь у грі в складі “Краматорська” хокеїста Павла Тарана, якого разом із шістьма хокеїстами “Донбасу” Дисциплінарний комітет Федерації хокею України відсторонив від участі у всіх офіційних змаганнях на час проведення розслідування за фактом відкриття проваджень про зрив підготовки національної збірної України до чемпіонату світу в дивізіоні 1В.

Рішення Дисциплінарного комітету ФХУ було оприлюднене на сайті Федерації вчора, 16 листопада, о 16:35 за київським часом, продубльоване на офіційних сторінках Федерації у мережах Facebook та Instagram. О 16:52 електронний лист із цією інформацією був відправлений на e-mail ХК “Краматорськ”.

Про заборону на участь у матчі хокеїста Тарана представників краматорського клубу попередив головний суддя Севрук. Проте “Краматорськ” свідомо проігнорував рішення ДК ФХУ і включив відстороненого хокеїста до заявки. За що тепер понесе покарання у вигляді турнірних санкцій.

Також інформуємо, що згідно зі статтею 40 Дисциплінарного кодексу ФХУ, при встановленні повторних порушень регламентних документів змагань порушник буде знятий з чемпіонату.


Вас може зацікавити