«Краматорськ» обіграв «Крижаних Вовків» у серії булітів

«Краматорськ» удома переміг «Крижаних Вовків» у 21-му турі чемпіонату України з хокею з шайбою.

У першому періоді господарі зуміли закинути першими – рахунок відкрив Гліб Крівошапкін із передачі Айнарса Подзіньша вже на 2-й хвилині матчу. Попри доволі швидкий гол у стартовому ігровому відрізку, надалі обидві команди тривалий час не могли підступитись одна до одної, тож мінімальна перевага колективу Павла Мікульчика зберігалась до екватора заключної 20-хвилинки.

У завершальному ж періоді Подзіньш спромігся подвоїти перевагу «Краматорська». Однак «вовки» змогли сповна реабілітуватись до кінця основного часу. Спочатку Ігор Каліничев «розмочив» рахунок для киян, а Костянтин Карпов за хвилину до фінальної сирени відновив статус-кво. Так, протистояння перейшло в овертайм.

У додатковий час опоненти не зуміли вразити ворота одне одного, тож доля поєдинку вирішилась у серії булітів. Тут влучнішими виявились підопічні Мікульчка – із п’яти спроб «Краматорськ» закинув одну шайбу завдяки Миколі Столяренку, коли столична команда так і не реалізувала свої гольові моменти. Таким чином матч закінчився перемогою господарів – 3:2.

«Краматорськ» – «Крижані Вовки» 3:2 ПБ (1:0, 0:0, 1:2, 0:0, 1:0)

Шайби: 1:0 Кривошапкін (Подзіньш), 1:41; 2:0 Подзіньш (Карпенко), 50:43; 2:1 Каліничев, 51:19; 2:2 Карпов (Сурін, Панков), 58:48;

«Краматорськ»Короваєв (Шевчук); Таран – Пахмурін, Зуєв – Панков, Люльчук – Воронін; Грінь (А) – Сурсов – Столяренко, Подзіньш – Карпенко (К) – Кривошапкін, Золотухін – Грінкевич – Жвачкін, Геворкян – Халін.

«Крижані Вовки»Стельмах (Макаренко); Карпов – Жигалов, Лучніков – Фолтін, Сисоєв – Павлов; Хеффернан – Кіча – Черемнов; Панков – Сурін – Каліничев; Андрющенко – Борисов – Булах; Володимирський.