«Краматорськ» обіграв «Донбас» у їхньому першому матчі в історії

«Краматорськ» здобув непросту перемогу над «Донбасом» в 11-му турі чемпіонату України.

Перший і другий періоди пройшли без реалізованих моментів, хоч обидві команди не давали одна одній розслабитись. До слова, у другій 20-хвилинці і донеччани, і хокеїсти з Краматорська мали непогані шанси розмочити рахунок – спочатку Микола Столяренко мало не прошив ворота Олексія Трифонова, на що «Донбас» відповів потужною атакою Олега Шишляннікова, із якою гідно впорався дебютант у воротах «Краматорська» Денис Короваєв.

У заключному ж ігровому відрізку відкрити рахунок спромігся Андрій Сигарьов, який закинув уже восьму шайбу в нинішньому сезоні. Повернути статус-кво підопічні Павла Микульчика зуміли вже за 4 хвилини – відзначився Артем Сурсов. Більше команди не змогли підступитись одна до одної впродовж третього періоду, тож матч перейшов у овертайм.

У додатковий час удача була на боці «Краматорська» – вирішальний гол провів Севастян Карпенко й встановив остаточний рахунок зустрічі – 2:1. Так, «Краматорськ» у своєму першому в історії протистоянні з «Донбасом» здобув звитягу й додав до свого активу 2 пункти.

«Донбас» – «Краматорськ» 1:2 ОТ (0:0, 0:0, 1:1, 0:1)

Шайби: 1:0 Сигарьов (Бірюков, Журавльов), 48:21; 1:1 Сурсов (Таран, Кривошапкін, більш.), 53:03; 1:2 Карпенко (Воронін, Ципнятов), 61:44;

Донбас: Трифонов (Дьяченко); Пангелов-Юлдашев (К) – Журавльов, Кожевніков – Кобелєв, Ігнатенко – Кутугін, Трандафілов – Садовіков; Мільохін – Туркін – Монс, Шишлянніков – Бірюков – Сигарьов, Лялька (А) – Карамнов – Коренчук (А), Пересунько – Казаковцев – Костіков.

Краматорськ: Короваєв (Шевчук); Таран – Полухін, Зуєв – Панков, Пахмурін – Воронін; Гринь (А) – Столяренко – Жвачкін (А), Кривошапкін – Гринкевич – Карпенко (К), Ципнятов – Сурсов – Подзіньш, Геворкян.