«Краматорськ» із мінімальною перевагою переміг «Маріуполь» у матчі дебютантів чемпіонату України

«Краматорськ» виявився сильнішим за «Маріуполь» у п’ятому турі чемпіонат України.

Рівно за вісім хвилин від початку гри ворота Тимура Мамедова «прошив» Микита Олійник, який вдало зіграв на добиванні після кидка Микити Коваленка. Під завершення першого періоду гості зуміли повернути статус-кво в матч – відзначився Іван Ципнятов.

У другому ж ігровому відрізку реалізувати момент зумів лиш Артем Сурсов, який закинув шайбу на 32-й хвилині протистояння. Під завершення третьої 20-хвилинки Олександр Сеуканд випустив шостого польового гравця, однак це не допомогло «Маріуполю» зрівняти рахунок. Як результат – 2:1 на користь «Краматорська». Так, команда Павла Микульчика набрала перші очки в чемпіонаті.

Нагадаємо, що обидві команди є дебютантами національної першості.

«Маріуполь» – «Краматорськ» 1:2 (1:1; 0:1; 0:0)

Шайби: 1:0 Олійник (Коваленко, Гуров), 08:00. 1:1 Ципнятов (Сурсов), 16:57. 1:2 Сурсов (Ципнятов, Подзіньш),31:43.

«Маріуполь»: Мамедов (Дуве); Гуров – Філімонов, Петрухно – Цикало, Панов – Сірченко; Мостовий – Коваленко – Олійник, Ухін – Ромащенко – Бондаренко, Дворнік – Мазур – Дурдиєв.

«Краматорськ»: Шевчук (Замерець); Пахмурін – Полухін, Воронін – Гринкевич, Зуєв – Панков; Гринь (А) – Столяренко – Жвачкін (А), Ципнятов – Сурсов – Подзіньш, Кривошапкін – Карпенко – Халін, Геворкян.