«Компаньйон» взяв реванш у «Рапіда»

Повторний матч між «Рапідом» та «Компаньйоном» розпочався за сценарієм попереднього дня. Команди обмінялися закинутими шайбами, маючи при цьому приблизно однакову кількість гольових моментів.

А от у другій 20-хвилинці свою роль зіграв досвід Олександра Сеуканда. Наставник «Компаньйона» вніс корективи у гру підопічних і це принесло результат. Точні кидки Горлушка та Артем’єва забезпечили гостям комфортну перевагу. Але «Рапід» був би не «Рапід», якби опустив руки. Ще до заключної перерви Дмитро Коржилецький та Владислав Геращенко відновили статус-кво.

Але щастя в цей день було на боці «Компаньйону». Коли команди вже готувалися до овертайму Юрій Орлов використав передачу Олексія Волкова і приніс своїй команді перемогу.

«Рапід» – «Компаньйон» – 3:4 (1:1; 2:2; 0:1)

26 вересня 2015 року, 15:00. Палац спорту, 300 глядачів

Судді: О. Говорун, В. Мельничук, С. Хараберюш

Рапід: Степанков. Маслов – Ровінець, І. Романенко – Савчук, Мацібора – Марченко, Ніженський – Борисов. Вербенко – Геращенко – Єловіков, Севастьянов – Бобков – Шапіро, Дворник – Черніченко – Коржилецький.

Компаньйон: Петленко. Козачук – Горлушко, Орлов – Артем’єв, Жариков – Узаков. Чорний – Шах – Янович, Михайлов – Резніченко – Волков, Храмков – Крикун – Татарін, Трохимчук – Швачка – Боронило.

Голи: 0:1. Чорний (Шах, 3:41 – більш.), 1:1. Марченко (Єловіков, 12:13), 1:2. Горлушко (Чорний, 22:58), 1:3. Артем’єв (Козачук, 25:22), 2:3. Коржилецький (Мацібора, 37:26), 3:3. Геращенко (Єловіков, 38:13), 3:4. Орлов (Волков, 56:11)