«Компаньйон» реваншувався перед «Рапідом»

Київський «Рапід» знову не зміг двічі переграти «Компаньйон». Після переконливої вчорашньої перемоги підопічні Олега Ісламова поступилися команді Олександра Сеуканда у повторній зустрічі.

Хоча на початку гри ніщо не віщувало проблем «зеленим»: після першого періоду команда вигравала 2:0. Проблеми у гостей почалися у середині другої 20-хвилинки. Господарі відіграли одну шайбу у другому періоді, а в третьому перевернули все з ніг на голову, вирвавши перемогу наприкінці зустрічі. При цьому «Компаньйон» покарав «Рапід» за грубий фол у виконанні Дмитра Коржилецького, який вдарив опонента головою.

«Компаньйон» – «Рапід» – 4:3 (0:2; 1:0; 3:1)

21 листопада 2015 року, 13:45. «Льодова арена», 125 глядачів

Судді: О. Говорун, О. Сабада, С. Хараберюш

Компаньйон: Петленко. Савицький, Узаков, Козачук, Жариков, Горлушко, Артем’єв. Чорний, Волков, Михайлов, Янович, Резніченко, Боронило, Храмков, Шиманський, Кобизєв, Шах, Орлов, Крикун, Трохимчук, Швачка.

Рапід: Александров. І. Романенко – Савчук, Курпич, Ровінець, Порупа, Маслов, Журавель, Вл. Андрєєв. Єловіков – Геращенко – Мадера, Вербенко, Бобков, Ісламов, Єфімов, Шапіро, Коржилецький, М. Дворник, Черніченко, Чобанян.

Голи: 0:1. Вербенко (Шапіро, Бобков, 3:36), 0:2. Коржилецький (Єфімов, 4:11), 1:2. Волков (Козачук, 27:06), 2:2. Орлов (41:36 – більш.), 2:3. Вербенко (Бобков, Мадера, 41:58), 3:3. Волков (Боронило, 52:37), 4:3. Горлушко (Михайлов, 58:40 – більш.).

Штраф: 4 – 35