«Компаньйон-Нафтогаз» зробив перший крок до фіналу

Сьогодні було зіграно перший матч плей-офф чемпіонату України з хокею. На льоду столичного спорткомплексу «АТЕК» «Леви» зустрічалися з «Компаньйон-Нафтогазом».

Першої шайби у плей-офф-2014 глядачі чекали недовго. Євген Ємельяненко від синьої лінії накинув каучуковий диск на п’ятак, а шайба після рикошету влетіла у сітку воріт господарів. Зусиллями Віталія Литвиненка та Артема Гніденка гості довели свою перевагу до трьох шайб. Лише після цього команда Сергія Супруна почала реально загрожувати воротам Сергія Зав’ялова.

Перше ж вилучення гостей завершилось для них невдачею – Роман Щербатюк потужно пробив у верхній кут воріт «нафтогазівців».

До завершення першого періоду рахунок більше не змінився, проте у другій 20-хвилинці команди зіграли у відкритий хокей та потішили вболівальників ще чотирма шайбами. Три з них на рахунку переможців регулярного чемпіонату. У господарів же відзначитися зміг лише Владислав Курський.

В останньому періоді кияни мали багато можливостей відзначитись, проте у рамці воріт «Левів» блискуче грав Євген Бруль, якому сьогодні виповнилося 47 років (з чим ми його й вітаємо).

В підсумку «Компаньйон-Нафтогаз» здобув переконливу перемогу і зробив упевнений крок на шляху до фіналу.

«Леви» – «Компаньйон-Нафтогаз» – 2:6 (1:3; 1:3; 0:0)

24 лютого 2014 року, 15:00. СК «АТЕК»

Судді: А. Сєврук, А. Кузьмінський, А. Перетятько

Леви: Є. Бруль. Бакальчук – Щербатюк, Кривда – Фроленко, Шевелєв – Карнаух, Кобзєв – Соловей. Волков – Коляда – Курський, Посєвін – Большаков – Дроздов, Кіча – Сачко – Остяков, Люлюк.

Компаньйон-Нафтогаз: Зав’ялов. Ємельяненко – Свиридов, Ден. Ісаєнко – Катрич, Р. Борисенко – Татаренко. Харченко – С. Черненко – Литвиненко, Сальников – Гніденко – Слюсар, О. Благой – Курілін – Гаврилюк, Заблудовський – Вал. Алексюк – Німенко.

Голи: 0:1. Ємельяненко (Литвиненко, Харченко, 3:23 – більш.), 0:2. Литвиненко (Ємельяненко, С. Черненко, 5:19 – більш.), 0:3. Гніденко (Слюсар, Сальников, 6:13), 1:3. Щербатюк (Посєвін, Большаков, 7:26 – більш.), 1:4. Слюсар (Сальников, Гніденко, 21:59 – більш.), 2:4. Курський (Волков, 23:29 – більш.), 2:5. Сальников (Ден. Ісаєнко, Слюсар, 36:05 – більш.), 2:6. Німенко (Заблудовський, Свиридов, 39:52).

Штраф: 20 – 6