Київський «Сокіл» впевнено переграв «Дніпро» у Херсоні

Обидві команди влаштували в Херсоні справжньою гольову феєрію, закинувши на двох 11 шайб

Сьогодні, 28 жовтня, в Херсоні відбувся матч другого туру, в якому «Дніпро» на своєму майданчику приймав київський «Сокіл». Для обох команд ця зустріч стала першою очною грою в історії. До цього команди ще жодного разу не зустрічалися.

Уже до 3-й хвилині гри команди обмінялися закинутими шайбами. У гостей, на 15 секунді, відзначився Німенко, а у господарів – Дорофєєв.

До середини періоду суперники мали ще по одному 100% гольовому моменту, але здорово зіграли воротарі клубів. Так, на 6-й хвилині, кіпер «щук» Петров відзначився сейвом, після виходу один в один Морозова. А Пеленський, через дві хвилини врятував «Сокіл», після виходу з ним на побачення Целогородцева.

В середині періоду господарі вийшли вперед. Хокеїсти «Дніпра, в меншості здорово провели атаку і Крисанов, з передачі Швецова закинув другу шайбу.

Після пропущеного гола гості пішли в атаку, притиснувши «щук» до їхніх воріт. Біля володінь Петрова раз по раз почали виникати гольові моменти. У деяких, воротар рятував, а в деяких, киян підводила точність. І тим не менше, за дві хвилини до кінця періоду «Сокіл» зрівняв рахунок. Точним кидком відзначився Панченко.

Друга двадцятихвилинка, практично пройшла за повної переваги киян. Правда, ще на початку, херсонці за рахунок високого пресингу не давали гостям розгорнуться в атаці, але вже до 5-й хвилини «щуки» підсіли, а на 6-й пропустили гол. Капітан «Сокола» Морозов красиво пройшов по лівому флангу і відіграв під кидок Платонову, який результативно і завершив атаку – 3:2.

Ближче до екватору другого відрізка «Дніпро» повністю підсів. І тільки завдяки вдалим діям Петрова, господарі не пропустили ще парочку шайб. На 34 хвилині «щуки» небезпечно огризнувся, але Пеленський виручив гостей. Через дві хвилини воротар «соколят» знову врятував команду.

За три хвилини до кінця другого періоду команди обмінялися закинутими шайбами, і на перерву хокеїсти пішли за рахунку 4:3 на користь «Сокола».

У заключній двадцятихвилинці любителі хокею стали свідками чотирьох закинутих шайб. Спочатку, на 28 секунді хокеїсти «Дніпра» зрівняли рахунок. Точним кидком відзначився Крисанов. Але вже через три хвилини Павленко, з передачі Павлова, знову вивів «Сокіл» вперед. Ще через хвилину, Панченко з передачі Середницького записав свій перший хет-трик у складі гостей – 6:4. А на 53 хвилині Міхнов, з передачі Павленко, підвів остаточний рахунок в матчі – 7:4.


«Дніпро» – «Сокіл» 4:7 (2:2, 1:2, 1:3)

Шайби: 0:1 – Німенко (Рубан), 00:15; 1:1 – Дорофєєв (Каракулько, Зайцев), 2:46; 2:1 – Крисанов (Швецов, Вишняков), 09:25; 2:2 – Панченко, 18:50; 2:3 – Платонов (Морозов), 24:52; 2:4 – Панченко (Платонов), 37:08; 3:4 – Тимченко (Брага, Макаров), 37:38; 4:4 – Крисанов (Ратушний, Чернишенко), 40:28; 4:5 – Павленко (Павлов), 43:49; 4:6 – Панченко (Середницький), 45:37; 4:7 – Міхнов (Павленко, Сисак), 52:56.

Дніпро: Петров (Хомутов). Білоусов – Макаров (К), Дорофєєв – Ратушний, Афанасьєв (А) – Матусевич, Мельник – Кругляков. Воробйов – Гасніков – Каракулько, Швецов – Крисанов – Зайцев, Целогородцев – Брага – Тимченко, Ганута – Чернишенко – Вишняков.

Сокіл: Пеленський (Кубрицький). Олендаренко – Голубич, Сисак – Платонов, Фірсов – Павлов. Рубан – Кузьменко – Німенко, Міхнов – Сімчук – Морозов, Павленко – Панченко – Середницький, Гончаренко – Пойманов.

Джерело: сайт УХЛ


Вас може зацікавити