ХК «Кременчук» розібрався із «Рапідом»

Матч для фаворита чемпіонату та учасника цьогорічного розіграшу Континентального Кубку розпочався з подвійної неприємності: Володимир Романенко отримав вилучення, а господарі зусиллями Святослава Черніченка швидко розіграли зайвого. Ці дві події розділило вилучення до кінця гри за недисципліновану поведінку одного із лідерів киян Владислава Макоревича.

Без свого провідного нападаючого господарі в атаці виглядали непереконливо і майже відразу віддали супернику ініціативу у грі.

Цим підопічні Дмитра Підгурського скористалися дуже швидко, ще в першому періоді тричі розписавшись у воротах Володимира Степанкова.

У другому періоді гості особливо не напружувались, більше уваги приділяючи нейтралізації атак суперника. Втім це не завадило кременчужанам ще двічі розписатися у воротах Степанкова.

В заключному періоді перевага гостей стала ще більш відчутною. Гравці ХК «Кременчук» попрацювали над покращенням індивідуальної статистики. Господарі ж так і не змогли налагодити гру в атаці.

«Рапід» – ХК «Кременчук» – 1:9 (1:3; 0:2; 0:4)

15 жовтня 2015 року, 15:00. Палац Спорту, 150 глядачів

Судді: М. Урда, А. Кузьмінський, О. Сабада

Рапід: Степанков. І. Романенко – Савчук, Маслов – Марченко, Борисов – Ровінець, Ніженський. Мадера – Геращенко – Єловіков, Шапіро – Черніченко – Макоревич, Вербенко – М. Дворник – Коржилецький, Севастьянов.

Кременчук: Шевчук. В. Романенко – Муль, Дегтярьов – Сірченко, Варивода – Жовнір, Піддубний – Качмар. Коренчук – Карпенко – Лисак, Луговий – Костюк – Бойков, Підгурський – Чернишенко – Янішевський, Мікулко – Т. Гриценко – Петранговський.

Голи: 1:0. Черніченко (Мадера, Шапіро, 1:29 – більш.), 1:1. Петранговський (Т. Гриценко, Мікулко, 2:21), 1:2. Костюк (Бойков, Луговий, 11:07), 1:3. Жовнір (Чернишенко, Янішевський, 17:51), 1:4. Луговий (Костюк, Дегтярьов, 33:33), 1:5. Коренчук (Т. Гриценко, Петранговський, 38:20), 1:6. Коренчук (Лисак, В. Романенко, 47:10), 1:7. Бойков (Підгурський, Костюк, 47:20), 1:8. Мікулко (Карпенко, Качмар, 57:10 – додатковий гравець), 1:9. Костюк (Качмар, Луговий, 58:57).

Штраф: 42 – 8