ХК «Кременчук» підсилив воротарську лінію та атаку

Хокейний клуб «Кременчук» в останній день міжнародного трансферного вікна оформив перехід двох вітчизняних хокеїстів, які цього сезону захищали кольори мінської «Юності» в чемпіонаті Молодіжної хокейної ліги.

Новачками кременчуцької команди стали голкіпер Михайло Шевчук та нападаючий Володимир Чердак. Обом спортсменам по 20 років. Михайло став головним героєм молодіжного чемпіонату світу у Донецьку у грудні 2012 року. Минулого сезону Шевчук теж виступав у складі української «молодіжки», проте чемпіонат у Великобританії собі до активу він занести навряд чи зможе. Після епізодичних появ у складі «Левів» у чемпіонаті ПХЛ, Олександр Годинюк запросив Шевчука до «Молодої Гвардії», де голкіпер і провів минулий сезон, періодично отримуючи виклик до основи «Донбасу».

Володимир Чердак минулий сезон теж відіграв у складі «молодогвардійців», а також виступав на молодіжному чемпіонаті світу. Є у кар’єрі Чердака й досвід виступів на двох юніорських світових першостях. Як і Михайло Шевчук, Володимир Чердак вже має досвід виступів у національному чемпіонаті: ще в 16-річному віці нападаючий провів 8 матчів у складі «Сумських Воронів».

Нинішній сезон обидва виконавці провели в «Юності»: Шевчук відіграв лише 3 поєдинки, а Чердак провів 8 матчів. В активі Володимира одна результативна передача.


Вас може зацікавити