ХК «Кременчук» обіграв «Білий Барс» і очолив турнірну таблицю чемпіонату

В єдиному матчі ігрового дня хокейний клуб «Кременчук» здобув перемогу над білоцерківським «Білий Барсом».

Як і зазвичай основну погоду в атаці підопічних Дмитра Підгурського робило перше тріо нападу Коренчук – Кузьмік – Слиш. На рахунку цієї ланки (гравці, якої, до речі, очолюють список бомбардирів чемпіонату)три закинуті шайби, дві з яких були закинуті у стартовій 20-хвилинці. Саме у першому періоді господарям вдалося створити собі комфортний гандикап у три шайби.

В заключній 20-хвилинці гостям зусиллями Руслана Ромащенка вдалося дві запалити червоне світло за воротами Микити Петленка, проте господарі теж відзначились два рази і зберегли різницю в три шайби.

Завдяки цій перемозі ХК «Кременчук» очолив турнірну таблицю чемпіонату. У команди з Полтавщини 16 очок. На два пункти менше (при грі в запасі) у столичних «Дженералз» та криворізького «Кривбасу». 13 очок та дві гри в запасі у чинного чемпіона – «Донбасу».

ХК «Кременчук» – «Білий Барс» – 5:2 (3:0; 0:0; 2:2)

5 жовтня 2016 року, 18:45. Арена «Айсберг», 120 глядачів

Судді: М. Урда, А. Кузьмінський, А. Корепанов

Голи: 1:0. Коренчук (Слиш, Кузьмік, 12:19 – більш.), 2:0. Кузьмік (Коренчук, Слиш, 15:07), 3:0. Коваленя (Дегтярьов, Гніденко, 17:01), 3:1. Ромащенко (Благой, Лесніков, 41:34 – більш.), 4:1. Кузьмік (Коренчук, Васильєв, 46:04), 5:1. Луговий (Акимов, 50:50 – більш.), 5:2. Ромащенко (Лесніков, 58:37 – більш.).

Воротарі: Петленко – Власенко

Штраф: 18 – 10

Кидки: 40 (17+12+11) – 29 (9+9+11)