ХК “Донбас” перемагає МХК “Динамо”

9 жовтня на арені «Салтовський лід» МХК «Динамо» приймав «Донбас». Матч закінчився з рахунком 0:13.

Ще у першому періоді динамівці пропустили 7 шайб. Результативн  кидки на свій рахунок записали: Олександр Яковлєв, Дмитро Ігнатенко, Ілля Коренчук, Айнарс Подзіниш, Віталій Лялька, Максим Разумов і Вадим Мазур.

У другому періоді господарі протрималися практично до екватору двадцятихвилинки. Особливо яскраво запам’ятався початок, коли Михайло Геворкян застосував силовий прийом проти Іллі Коренчука і відразу ж був атакований одноклубником Іллі – Володимиром Романенко.

Потім протягом 6 хвилин, донеччани закинули ще чотири шайби. Знову  відзначились Віталій Лялька і Айнарс Подзіниш, а також Севастьян Карпенко та Віктор Захаров.

Третій період проходив за тим же сценарієм, що і другий. Харків’яни протистояли донеччанам перші десять хвилин, а потім пропустили ще декілька шайб. Віталій Лялькаі і Айнарс Подзіниш оформили хет-трик в матчі.

«Динамо» – «Донбас» 0:13 (0: 7, 0: 4, 0: 2)

Шайби: 0: 1 – Яковлєв (Рибчик) – 1:50, 0: 2 – Ігнатенко (Рибчик) – 6:29, 0: 3 – Коренчук (Сильницький, Лялька) – 7:38, 0: 4 – Подзіньнш (Васильєв , Белухін) – 8:10, 0: 5 – Вілсон (Лялька – 6х5) – 12:23, 0: 6 – Разумов (Романенко) – 13:20, 0: 7 – Мазур (Сильницький, Лялька) – 14:51 , 0: 8 – Карпенко (Разумов) – 29:06, 0: 9 – Мазур (Коренчук) – 33:40, 0:10 – Подзіньнш (Белухін, Васильєв) – 34:01, 0:11 – Захаров (Сильницький – більш.) – 36:47, 0:12 – Лялька – 48:53, 0:13 – Подзіньнш – 54:24.

МХК «Динамо»: Шевчук (Вязовов – з 8:10); Савченко – Наливайко (А), Піддубний – Панков, Трапезніков – Швоєв, -; Геворкян (А) – Праведний – Олійник (К), Абаджян – Борисов – Целогородцев, Харін – Соляник – Шилкін, Федоров – Черноморченко – Абдулаєв.

ХК «Донбас»: Дьяченко (Качула); Сильницький – Романенко, Вілсон – Большаков, Яковлєв – Ігнатенко, Жовнір – Григорьєв; Лялька (А) – Мазур – Коренчук (А), Подзіньш – Белухін – Васильєв, Рибчик – Захаров (К) – Мостовий, Шабаров – Карпенко – Разумов.

Джерело: uhl.ua