Хет-трик Віталія Ляльки, ювілейна перемога «Донбасу» та перша перемога «Кривбассу» в основний час

Сьогодні завершився другий тур чемпіонату Української хокейної ліги, в якому сталося декілька визначних подій.

Так дуже цікавим виявився матч у Кремечузі. Фактично у першому періоді перевагою володіли хокеїсти «Кременчуга», які вже на старті гри створили декілька небезпечних моментів у воріт Олега Петрова, але реалізації гострих моментів не було. Але володарі майданчику першими пропустили шайбу у свої ворота, коли вони вже у другому періоді грали у більшості. Шайбу закинув Віталій Лялька — 0:1. «Кременчук» відігрався через п’ять хвилин. Відзначився Дмитрор Ігнатенко – 1:1. Потім підопічні Дмитра Підгурського тричі мали чисельну перевагу, і навіть одного разу –  на двох гравців. Але закинутих шайб вболівальники більше не побачили. Надалі гра стала трохи обережнішою, всі вже сподівалися на овертайм. Але за п’ять хвилин до кінця третього періоду влучний кидок вдався Віталію Ляльці – 1:2. В кінці гри «Кременчук» зняв голкіпера щоб відігратися, але Віталій Лялька закинув третю шайбу у пусті ворота, і таким чином оформив перший хет-трик у новому сезоні. Отже «Кременчук» програє другий матч поспіль на старті чемпіонату.

ХК «Кременчук» — «Дженералз» 1:3 (0:0, 1:1, 0:2)

ХК «Кременчук»: Захарченко (Петленко); Романенко — Ісаєнко, Башко — Ігнатенко, Варивода — Васильєв, Акимов — Савицький; Коренчук — Кузьмик — Слиш, Кіча — Гниденко — Петранговський, Овчиников — Чернишенко — Коваленя, Луговий — Карпенко — Янішевський

Дженералз: Петров (Березін); Афанасьєв — Толкунов, Татаренко — Жовнір, Скрипець — Генкель, Боєвих — Шпак; Лялька — Саков — Мушников, Безуглий — Шаманський — Лиманський, Тимченко — Коляда — Ципнятов, Костюк — Мельников — Басков.

Шайби: 24:12 Лялька (менш.) — 0:1; 29:10 Ігнатенко (Кузьмик, Башко) — 1:1; 55:52 Лялька (Саков, Ципнятов) — 1:2; 59:51 Лялька (Саков, Мельников — п.в.) — 1:3

Воротарі: Захарченко — Петров

Кидки: 33 — 18

Штраф: 8 — 18

Хокеїсти «Донбасу» мали вже комфортну перевагу після першого періоду, який завершився з рахунком 1:3 на користь гостей. Відзначилися Олег Шафаренко, Єгор Єгоров та Володимир Оксененко. На останній хвилині у хазяїв відзначився у більшості Єгор Карп. У другому періоді гості закинули ще дві шайби (Єгор Єгоров та Євген Нікіфоров). У третьому періоді вболівальники побачили ще дві шайби від дончан (Артем Бондарєв та Віктор захаров) та одну від харків’ян (Володимир Оксененко). Остаточний рахунок гри – 2:7. Отже у цій грі ми побачили два дублі (Володимир Оксененко та Єгор Єгоров).

«Вітязь» — «Донбас» 2:7 (1:3, 0:2, 1:2)

Шайби: 0:1 Шафаренко (Кочетков, Нікіфоров), 09:24, 0:2 Єгоров (Рамазанов), 14:14, 1:2 Оксененко (Лисак, Сальников), 16:00-бол, 1:3 Нікіфоров (Карп, Шафаренко) 19:22-бол, 1:4 Єгоров (Большаков, Таран), 29:23, 1:5 Нікіфоров (Победоносцев, Кочетков), 34:49, 1:6 Бондарєв (Захаров, Чердак), 41:47, 2:6 Оксененко, 51:20-менш., 2:7 Захаров (Бондарєв, Петрухно), 56:27.

Воротарі: Напненко — Царегородцев

Кидки: 14 — 23

Штраф: 12 — 6

Обидві команди жваво розпочали гру, але більше все ж попрацювати прийшлося голкіперу «Білого Барса» Віталію Власенку. Перший період виявився складним для обох команд. Але свій момент спромоглися реалізувати тільки водлодарі майданчику. Автором голу став Владислав Куцевич – 1:0. Другий період знов розпочався з атак хазяїв майданчику, які зуміли закинути дві швидких шайби у ворота «Білого Барсу», зробивши рахунок 3:0. Потім гра трошки заспокоїлася, але проходила за перевагою «Кривбассу», яка призвела ще до однієї закинутої шайби у ворота гостей. У треьому періоді гра заспокоїлася, і «Кривбасс» впевнено довів матч до перемоги з загальним рахунком 6:0. Відмітимо, шо Андрій Безхлібний робить другий шатаут у чемпіонаті, а «Кривбасс» здобуває свою першу перемогу в основний час гри.

«Кривбасс» – «Білий Барс» 6:0 (1:0, 3:0, 2:0)

Кривбасс: Безхлібний, Макрицький, Коваленко, Савченко, Мазула, Секірко, Караульщук, Білоусов, Підгурський, Алексюк, Александров, Магеров, Селянин, Куцевич, Горлушко, Черевач ,Німенко, Катрич, Рубан, Толканов.

Білий Барс: Власенко (Краснопольський), Благой- Воронін, Печерських – Ромащенко – Лесніков, Сухонос – Люльчук, Чобанян – Разумов –Сенік, Дворецький – Поцілуєнко, Шевченко – Ружніков – Гриценко, Тонковид – Логач, Максимович – Найдьонов – Праведний.

Шайби: 1:0, Куцевич (Катрич, Німенко, 07:16). 2:0, Караульщук (Савченко, Мазула, 23:19). 3:0, Алексюк (Секірко, Толканов, 23:43). 4:0, Савченко (Селянин, Катрич, 30:37). 5:0, Секірко (Катрич, Савченко, 47:07). 6:0, Мазула (Макрицький, 53:53).

Воротарі: Безхлібний – Власенко (Краснопольський)

Штраф: 10 – 10