Хет-трик Шишляннікова допоміг «Донбасу» здолати «Дніпро»

«Донбас» вирвав перемогу над «Дніпром» у восьмому турі чемпіонату України.

У першому періоді донеччани пропустили дві шайби й опинились у ролі тих, хто наздоганяє. На 9-й хвилині матчу відзначився Павло Воробйов, після чого Сергій Афанасьєв подвоїв перевагу гостей.

На пропущені в стартовому ігровому відрізку дві шайби «Донбас» зумів відповісти лише в наступній 20-хвилинці. Спочатку ворота Олександра Хомутова «прошив» Олег Шишлянніков, а потім Андрій Сигарьов відновив паритет у зустрічі.

У заключному періоді команди влаштували справжню «перестрілку». Донеччани увірвались на лід після перерви із «швидкою» шайбою у виконанні Шишляннікова, що вперше за гру вивело їх у лідері. Потім же нападник оформив хет-трик, реалізувавши більшість, але вже за 30 секунд Олександр Каракулько знову скоротив відставання до мінімуму – 3:4.

За три хвилини до кінця поєдинку Микола Казаковцев знову допоміг команді Ігоря Чибирєва відірватись від переслідувачів, закинувши дебютну шайбу в нинішньому розіграші чемпіонату. «Щуки» ж так просто не збирались опускати руки – Дмитро Підгурський замінив голкіпера на шостого польового, що привело до голу авторства Афанасьєва. Однак цих зусиль виявилось замало. За 15 секунд до завершення протистояння Євгеній Монс уразив ворота Хомутова й встановив остаточний рахунок матчу – 6:4. Так, донеччани продовжили свою переможну серію до восьми ігор і продовжують одноосібно очолювати турнірну таблицю національної першості.

«Донбас» – «Дніпро» 6:4 (0:2, 2:0, 2:4)

Шайби: 0:1 Воробйов (Гасніков), 8:22; 0:2 Афанасьєв (Макаров, Вишняков), 10:57; 1:2 Шишлянніков (Бірюков, більш.), 21:03; 2:2 Сигарьов (Шишлянніков), 33:13; 3:2 Шишлянніков (Сигарьов, Кобелєв), 40:59; 4:2 Шишлянніков (Сигарьов, Бірюков, більш.), 51:21; 4:3 Каракулько (Кругляков), 51:50; 5:3 Казаковцев (Разумов, Монс), 56:25; 5:4 Афанасьєв (Вишняков, Каракулько), 58:19; 6:4 Монс (Туркін), 59:45

«Донбас»: Трифонов (Дьяченко); Пангелов-Юлдашев (К) – Журавльов, Кожевніков – Кобелєв, Кутугін – Колесніковс, Садовіков – Трандафілов; Монс – Туркін (А) – Казаковцев, Шишлянніков – Бірюков – Сигарьов, Мільохін – Буценко – Коренчук (А), Пересунько – Разумов – Костіков.

«Дніпро»: Хомутов (Петров); Дорофєєв – Декало, Макаров (К) – Афанасьєв (А), Матусевич – Ратушний, Кругляков; Зайцев – Крисанов – Швецов, Вишняков – Гасніков – Воробйов, Каракулько – Чернишенко – Целогородцев (А), Брага.