Хет-трик Орлова допоміг «Кременчуку» обіграти «Дніпро»

6 березня в Кременчуці в рамках 40-го туру УХЛ в останній очній зустрічі регулярного чемпіонату зійшлися «Кременчук» та «Дніпро».

Більш впевнено почали матч саме господарі зустрічі, які явно були налаштовані на впевнену перемогу після недавньої поразки «Маріуполю». За перші 20 хвилин матчу команда Савицького зусиллями Орлова, Смирнова і Коробова тричі відзначилася у воротах Хомутова, зробивши непоганий заділ на перемогу. Відзначимо, що після третього гола у воротах «Дніпра» з’явився Петров.

Другу двадцятихвилинку кременчужани теж почали з досить швидкої закинутої шайби – Орлов зробив дубль. А під кінець періоду команди обмінялися голами – на шайбу Тютченка моментально відповів Гасніков, позбавивши Новицького права на «сухар» – 5:1.

У заключному відрізку зустрічі клуби вирівняли гру, проте забивати не перестали. На третій гол в матчі від Орлова, результативно відповів Матусевич, зафіксувавши підсумкові 6:2 на табло.

«Кременчук» – «Дніпро» 6:2 (3:0, 2:1, 1:1)

Шайби: 1:0 Орлов, 00:59; 2:0 Смирнов (Созонов, більш.), 3:53; 3:0 Коробов (Дубінін, Денискін), 7:11; 4:0 Орлов (Созонов), 21:36; 5:0 Тютченко (Кисельов, Ворона), 38:06; 5:1 Гасніков (Швецов, Декало), 38:38; 6:1 Орлов (Созонов), 50:48; 6:2 Матусевич (Целогородцев), 51:12;

«Кременчук»: Новицький (Корнієнко); Яковлєв – Толстушко, Бабрусьов – Григорян, Хрішпенц – Алексюк, Горлушко – Варава; Коробов – Дубінін – Денискін (А), Кисельов (К) – Ворона – Тютченко, Созонов – Смирнов – Орлов, Савицький – Гриценко (А) – Савченко.

«Дніпро»: Хомутов (Петров – з 7:11); Декало – Сірченко, Ратушний – Гуляєв, Афанасьєв – Матусевич; Панасенко – Гасніков – Швецов, Целогородцев – Крисанов – Каракулько, Дурдиєв – Чернишенко – Янішевський, Шабанов – Борисов – Галєєв.