Хет-трик Коренчука приніс перемогу “Донбасу” над “Бейбарисом”

У другий ігровий день півфінального раунду Континентального кубка в групі F «Донбас» зіграв з чемпіоном Казахстану «Бейбарисом».

Поразка в цьому матчі означала б для команд позбавлення шансів на продовження боротьби за вихід у Суперфінал турніру. Усвідомлюючи це, суперники почали справжню битву з найперших секунд. За стартові 12 хвилин опоненти награли на 8 хвилин штрафу, 6 з яких було в пасиві донеччан.

Саме в форматі 4х5 «Донбасу» вдалося втекти в контратаку і Ілля Коренчук відкрив рахунок точним кистьовим кидком. Через хвилину більшість суперника закінчилася, але позиційна перевага все-таки переросла в гол з «п’ятака», де шайбу підкараулив Альберт Вишняков.

Після першої перерви «Донбас» зміг видати забійну 20-хвилинку, перекидали суперника 15:9. З цих 15 кидків три стали точними, при цьому Коренчук оформив хет-трик, а його партнер по «трійці» Віталій Лялька відзначився черговим міні-шедевром. До другої перерви чемпіон України міг і зовсім знімати питання про переможця, але на останніх секундах підопічним Сергія Вітера не вдалося реалізувати вихід «два в нуль».

Третій період видався дуже нервовим, адже на його початку «Бейбарис» заробив більшість і швидко його реалізував. Всю середину заключної 20-хвилинки казахстанці відчайдушно намагалися зрівняти рахунок, але натхненна гра Степана Горячевських дозволила «Донбасу» зберегти свою перевагу.

Коли до кінця матчу вже залишалися останні хвилини, «Бейбарис» спробував зіграти без воротаря, за що суперника покарав Євген Нікіфоров.

Підсумкова перемога 5:3 дозволила «Донбасу» набрати 4 очки після двох турів і істотно підвищити свої шанси на потрапляння в Суперфінал. У свою чергу «Бейбарис» вже таких шансів позбувся.

«Бейбарис» – «Донбас» 3:5 (1:1, 1:3, 1:1)

Шайби: 0:1 – Коренчук – менш. – 12:32, 1:1 – Вишняков (Савєнков) – 13:35, 1:2 – Коренчук (Карамнов, Сильницький) – 21:14, 2:2 – Дерябін – 21:25, на 2:3 – Лялька – 23 : 18, 2:4 – Коренчук (Пангелов-Юлдашев) – 28:34, 3:4 – Макаров (Вишняков, Мітряков – більш.) – 50:54, 3:5 – Нікіфоров – порожні ворота – 58:32.

ХК «Бейбарис»: Мікушин (Волошин – з 28:34); Мітряков – Савєнков – Вишняков; Кутугін – Макаров; Куліков – Кучін – Дзедаєв; Смірнов – Степаненко; Філонов – Іванов – Дерябін; Степанов – Писарєв; Чемерілов – Зубков – Габдуллін; Кенбаєв.

ХК «Донбас»: Горячевських (Дьяченко); Вілсон – Большаков, Матерухін – Белухін – Васильєв; Сильницький – Романенко, Лялька (А) – Карамнов – Коренчук (А); Яковлєв – Жовнір, Шишлянніков – Захаров (К) – Нікіфоров; Курбатов – Пангелов-Юлдашев, Подзіньш – Карпенко – Костіков.

Джерело: hcdonbass.com


Вас може зацікавити