Керівництво УХЛ перешкоджає розвитку хокею в Україні

Влітку цього року Федерація увійшла до складу засновників ТОВ УХЛ шляхом збільшення статутного капіталу, а саме – внесла 2 млн гривень на рахунок Ліги. З того часу Федерація активно долучилася до розвитку Ліги, поставивши за мету зробити змагання не лише цікавим, а й економічно ефективним. Одним із вагомих кроків ФХУ стало те, що маркетинговий департамент провів велику роботу у питанні залучення спонсорів та партнерів змагання. Зокрема, було досягнуто попередніх домовленостей з потенційним титульним партнером чемпіонату, який був готовий інвестувати в Лігу 11 млн гривень. Ця сума повністю перекривала річний бюджет чемпіонату, оплату суддівства, трансляцій матчів, звільняла клуби від обов’язку платити вступні внески, а також дозволяла клубам отримати прямі фінансові дивіденди від своєї участі.

Втім, на наш великий подив та глибоке розчарування, генеральний менеджер УХЛ самостійно відмовився від співпраці з потенційним партнером, навіть не поцікавившись думкою учасників змагання. Водночас ним не було запропоновано жодних альтернативних варіантів повного або хоча б часткового покриття видатків Ліги. Такі дії поставили під загрозу не лише отримання доходів хокейними клубами, а проведення змагання на високому рівні в цілому.

У зв’язку з цим ФХУ ініціювала засідання, на порядку денному якого обговорили питання оцінки діяльності генерального менеджера та ухвалення відповідних рішень, аж до його можливого звільнення з займаної посади.

Проте три хокейних клуби, що входять до числа засновників ТОВ УХЛ, а саме «Донбас», «Білий Барс» та МХК «Динамо» (який, до речі, вже третій рік не бере участі у змаганнях), блокують будь-які спроби розгляду даного питання. Виконавчий орган ТОВ УХЛ свідомо не вносить ключові, на нашу думку, питання життєдіяльності організації до порядку денного загальних зборів, а також постійно вкидає через підконтрольні ЗМІ маніпулятивну або викривлену інформацію.

Позиція Федерації хокею України залишається незмінною – ми й надалі підтримуватимемо хокейні клуби. Після зміни керівництва Ліги ФХУ ініціює службове розслідування. Усі неправомірні рішення ТОВ “УХЛ” розслідуватимуть та виконавців змусять відповідати.

P.S.

Уже двічі Господарський суд Києва відмовляв УХЛ в здійсненні чергових маніпуляцій.


Вас може зацікавити