Під час другої міжнародної паузи національна збірна команда України братиме участь в міжнародному турнірі Euro Ice Hockey Challenge. Матчі в рамках цього змагання стануть першими для Олександра Савицького на посаді головного тренера української команди.
Що ж до суперників нашої команди, то склад учасників турніру неодноразово змінювався. Україна, Румунія та Нідерланди свою участь в змаганні підтвердили ще у вересні. А ось четвертий учасник визначився лише нещодавно. Хорватія, Литва та Великобританія з різних причин не змогли підтвердити свою участь, тож Федерація хокею Румунії повідомила що виставить дві місцеві команди.
Щоправда, в якому вигляді буде представлена друга румунська команда наразі невідомо. Розглядається варіат, що це може бути або другий склад національної збірної, або ж збірна клубів.
Сам турнір відбудеться у місті Галац на місцевій 5-тисячній арені Patinoarul Artificial Galati (що з румунської перекладається як ковзанка) з 6 по 8 листопада 2015 року.
Календар матчів турніру:
![]() Galati, Romania |
|||
Час | Арена | Команда А | Команда Б |
6 листопада 2015 року (п’ятниця) | |||
17:00 | Patinoarul Artificial | ![]() |
![]() |
20:15 | Patinoarul Artificial | ![]() |
![]() |
7 листопада 2015 року (субота) | |||
17:00 | Patinoarul Artificial | ![]() |
![]() |
20:15 | Patinoarul Artificial | ![]() |
![]() |
8 листопада 2015 року (неділя) | |||
17:00 | Patinoarul Artificial | ![]() |
![]() |
20:15 | Patinoarul Artificial | ![]() |
![]() |
* – час початку матчів київський