Hockey everyday: розклад матчів чемпіонату світу в Києві

Федерація хокею України оприлюднює затверджений розклад матчів чемпіонату світу з хокею 2017 року в дивізіоні ІА, який з 22 по 28 квітня наступного року відбудеться в Києві.

Даний варіант розкладу матчів не є звичним, адже матчі чемпіонату світу відбуватимуться кожного дня! «Типовою схемою проведення чемпіонатів світу є п’ять ігрових днів на тиждень. При цьому кожного ігрового дня проводяться одразу три поєдинки. Запропонований українською стороною варіант є дуже зручним для телебачення – а інтерес до телевізійних трансляцій матчів чемпіонату проявили вже у тринадцяти країнах – та вболівальників. Найголовніше, що при цьому витримано всі вимоги Спортивного регламенту IIHF щодо днів відпочинку для команд», – повідомив директор з проведення змагань Міжнародної федерації хокею Ханнес Едерер.

Президент Федерації хокею України Анатолій Брезвін зазначив, що дана пропозиція розроблялася в першу чергу з врахуванням інтересів глядачів, щоб якомога більша кількість матчів зібрала повні трибуни столичного Палацу спорту.

Як вже повідомлялося раніше, матчем-відкриття змагання стане поєдинок національних збірних команд України та Угорщини. Завершиться чемпіонат також за участю нашої команди – в заключному поєдинку турніру підопічним Олександра Савицького протистоятимуть хокеїсти з Південної Кореї.

Розклад матчів чемпіонату світу з хокею в Україні:

Час початку матчів київський


Вас може зацікавити