Херсонський «Дніпро» зіграє перший в історії міжнародний матч у Белфасті

Хокей не зупинити. Незабаром, 19 квітня 2023 року, у Белфасті відбудеться спеціальний міжнародний хокейний матч між північноірландським «Белфаст Гігантс» та бронзовим призером національної першості – херсонським «Дніпром». Дві команди зустрінуться в рамках благодійної організації Ukrainian Hockey Dream, яка є частиною проекту Hockey Can’t Stop Tour від Федерації хокею України.

Голова фонду The Odyssey Trust Мартін Макдауелл, який є ініціатором цього заходу на землі в Белфасті, заявив, що Ukrainian Hockey Dream – це фантастична організація, яка незмірно змінює життя людей. «Вся виручка від продажу квитків на гру буде передана «Українській хокейній мрії» на підтримку їхньої подальшої роботи з відновлення хокею з шайбою по всій Україні».

Хокейний клуб «Белфаст Гігантс» розраховує залучити до складу не лише нинішніх та колишніх гравців команди, а й кількох спеціальних гостей. У той же час «Дніпро», заснований 8 серпня 2018 року, проведе свій перший в історії міжнародний матч під керівництвом граючого тренера Микити Васильєва та планує задіяти у складі всі найкращі сили, за винятком групи збірників, які в ці терміни готуватимуться до ЧС-2023 у Таллінні.

«Ми вдячні клубу «Белфаст» за підтримку – реальну хокейну допомогу від справжніх хокеїстів. Для нас є велика честь привезти нашу молоду талановиту групу гравців у складі херсонського «Дніпра», – заявив президент ФХУ Георгій Зубко.

Голова відділу у хокейному клубі «Белфаст Гігантс» Стів Торнтон підкреслив, що на SSE Arena у Белфасті очікується понад 7000 глядачів і господарі з нетерпінням чекають на можливість вітати «Дніпро-Херсон» у столиці Північної Ірландії на матчі, який набагато масштабніший і означає більше, ніж просто дія на льоду.

У той же час виконавчий директор The Odyssey Trust Роберт Фітцпатрік додав: «Спорт здатний об’єднувати людей, особливо у важкі часи. Україна — видатна спортивна держава, уособленням якої є славна історія хокею з шайбою, і ми відчуваємо себе неймовірно привілейованими, щоб мати можливість зіграти свою роль у підтримці благодійних амбіцій «Української хокейної мрії» за допомогою цієї єдиної у своєму роді гри в Белфасті».

За матеріалами офіційного сайту Belfast Giants

Вас може зацікавити