Георгій Зубко: розслідування справи з маніпуляціями результатів спортивних змагань триває

Віце-президент Федерації хокею України Георгій Зубко прокоментував опубліковану на сайті Міжнародної федерації інформацію щодо справи про маніпуляцію результатів спортивних змагань, а також інформацію, що почала з’являтися у вітчизняних ЗМІ з цього приводу.

«У наших людей є унікальна властивість – прочитавши текст, робити будь-які домисли на власний розсуд. У зв’язку з поширенням різного роду інформації щодо маніпуляції результатами матчів, хочу заявити наступне.

Розслідування цієї справи триває. Як наше внутрішнє, так і Міжнародної федерації хокею. На жаль, воно ще не вийшло на фінішну пряму, але істина обов’язково буде встановлена.

У зв’язку з тим, що в українських змаганнях наближається найгарячіша пора – плей-офф – ми не вважаємо коректним відволікати спортсменів, свідчення яких важливі для просування справи, від участі в змаганнях.

У нас немає сумнівів щодо темної сторони цієї справи, але вішати ярлики на когось до завершення всіх розглядів ми не маємо права.

Заявляю офіційно – санкції Федерації хокею України зі спортсменів Захарченко та Вариводи не зняті до закінчення розслідування.

Відповідно, говорити про їх швидке повернення в національну збірну не доводиться», – заявив Георгій Зубко.


Вас може зацікавити