Фінал чемпіонату України U16. День третій

Сьогодні на арені броварського «Терміналу» відбулися заключні матчі фінального турніру чемпіонату України з хокею серед юнаків 1998-1999 р.н. В третій ігровий день визначились переможець та призери чемпіонату.

У першому матчі відбулася несподіванка – столичний «Сокіл» обіграв «Білий Барс». При цьому у номінальних господарів льоду вистачало моментів для того, щоб схилити шальки терезів на свій бік. Проте в останні хвилини поєдинку підопічні Костянтина Буценка втратили кілька хороших нагод для взяття воріт. «Сокілу» для того, щоб претендувати на друге місце необхідна була перемога з різницею в дві шайби. Але і цього успіху вистачило команді, аби гарантувати собі бронзові нагороди. Що ж до «барсів» то броварчани дали шанс команді Республіканського вищого училища здобути перемогу в чемпіонаті. Для цього «РВУФК-Академія» мала перемагати «Донбас» в основний час.

Але це був той випадок, коли простіше сказати, аніж зробити. Щоправда перші хвилин 10 матчу змусили понервувати тренерів та гравців «Донбасу». Спочатку Єгор Вінницький відкрив рахунок, а потім Богдан Дяченко кілька разів рятував свою команду від серйозних неприємностей. Втім на першу перерву команди пішли за переваги донеччан 2:1 – Вадим Мазур та Нікіта Шеберов використали свої шанси. Інтрига у матчі трималася до 36-ї хвилини. Номінальні гості ні в чому не поступалися лідеру змагань. Але на весь матч сил у команди Вадима Кір’яна не вистачило. Наприкінці другого періоду і, особливо, у третьому періоді оборона киян давала пробоїну за пробоїною. В результаті Володимир Мельник змушений був капітулювати 12 разів.

А далі було нагородження команд медалями, а найкращих гравців індивідуальними нагородами. «Бронза» дісталася «Соколу», на другій сходинці фінішував «Білий Барс». Наприкінці урочистостей віце-президенти Федерації Олександр Сопіт та Сергій Левцов вручили донеччанам чемпіонський кубок, який став для команди третім поспіль.

Статистика матчів:

БВУФК «Білий Барс» – «Сокіл» – 1:2 (0:1; 0:1; 1:0)

22 березня 2014 року, 9:30. Арена «Термінал», 75 глядачів

Судді: М. Урда, О. Серебряков, О. Батєзатов

Голи: 0:1. Гацанюк (Холодов, 1:17), 0:2.Ступак (Карнаух, 36:05 – 5х3), 1:2. Мкртчан (Пархоменко, Ружніков, 46:01).

Нереалізований штрафний кидок: Разумов (51:46 – «Білий Барс»)

Воротарі: Любимов – Томашевський

Штраф: 28 – 30

«Донбас» – «РВУФК-Академія» – 12:2 (2:1; 4:1; 6:0)

22 березня 2014 року, 9:30. Арена «Термінал», 150 глядачів

Голи: 0:1. Вінницький (Ганопольський, 2:59), 1:1. Шеберов (Олійник, Буданов, 11:08), 2:1. Мазур (Шабаров, Мережко, 13:28), 3:1. Шакуров (Олійник, Буданов, 22:35), 3:2. Маслюк (Гиренко, Черемнов, 25:44), 4:2. Мазур (Шабаров, Мостовий, 36:18), 5:2. Мережко (Шабаров, Мостовий, 36:44), 6:2. Балакін (Олійник, Шеберов, 39:22), 7:2. Чуйков (Качан, Карасені, 46:22), 8:2. Шабаров (Поцілуєнко, 52:28), 9:2. Шабаров (Мазур, Мостовий, 52:55), 10:2. Качан (Карасені, 55:00), 11:2. Мережко (Шабаров, 59:23), 12:2. Олійник (Балакін, Шеберов, 59:40).

Воротарі: Дяченко – Мельник

Штраф: 6 – 6