Ексгравець НХЛ Олександр Годинюк очолив Спортивний комітет Федерації хокею України

Вихованець київського «Сокола» та ексгравець НХЛ Олександр Годинюк став головою Спортивного комітету Федерації хокею України. Про це стало відомо під час засідання Ради Федерації хокею України.

«Роботи попереду дуже багато – і тієї, що стосується дорослих спортсменів, і тієї, що стосується, наймолодших хокеїстів. Особливу увагу варто приділити дітям до 12 років, адже саме в цьому віці формуються основні навички атлета. Саме на них треба робити акцент, а не на тактиці, розвиваючи юних спортсменів. У нас є спеціалісти, однак із ними так само треба працювати, проводити семінари. Якісна робота з дітьми створить якісну вертикаль переходу спортсменів до національної збірної», – заявив пан Олександр.

Відтепер досвідчений хокеїст займатиметься разом зі своєю командою удосконаленням системи проведення змагань у всіх вікових групах в Україні, розроблятиме методики, за допомогою яких відбуватиметься підвищення рівня майстерності наших гравців та кваліфікації тренерів, а також братиме участь у формуванні складу національних команд і їхніх тренерських штабів. До слова, Спортивний комітет – це новий орган у структурі Федерації.

Зазначимо, що під час засідання Ради ФХУ було обрано й нового виконавчого директора ФХУ. Ним стала Олександра Слатвицька. Пані Олександра має юридичну освіту і проходила стажування в Спортивному арбітражному суді в Лозанні, який є найвищою судовою інстанцією міжнародного рівня у вирішенні суперечок у сфері спорту.

Також Рада затвердила новий склад Дисциплінарного комітету ФХУ. Його очільником став Андрій Кіча – досвідчений хокейний арбітр міжнародної категорії, який у 2010 році обслуговував матчі Олімпійських ігор у Ванкувері та ігри чемпіонату світу в Німеччині.  

Заступником пана Андрія став Володимир Бабинець. Також до складу комітету ввійшли Олександр Матвійчук, Юрій Гунько та Володимир Євтухов.


Вас може зацікавити