Едуард Захарченко зафіксував нову рекордну «суху» серію чемпіонатів України

Рекордна для чемпіонатів України «суха» серія авторства голкіпера «Дніпра» Едуарда Захарченка зафіксована на показнику 218 хвилин рівно.

Пропустивши на 16 секунді другого періоду шайбу від Руслана Ромащенка («Легіон») 30 жовтня, Едуард залишався на внутрішній арені непробившим понад півтора місяця. Він завершив шат-аутами зустрічі з «Кременчуком» (1:0) і «Берсерками» (2:0), а ще в одному «сухому» матчі проти харків’ян (9:0) був замінений тренером «Дніпра» Олександром Бобкіним у середині матчу.

Перервав серію Захарченка на 28-й хвилині матчу в столичному Палаці спорту 19 грудня нападник «Києва» Ігор Люлюк.

Відзначимо, що попередній рекорд непробивності теж належав Едуардові Захарченку. В сезоні-2015/2016 Едуард залишав свої ворота «на замку» 210 хвилин 55 секунд.