«Дженералз» здобули третю перемогу поспіль

Після поразки у першому матчі Віталій Литвиненко вніс суттєві корективи в склад ігрових ланок. Так Павло Большаков повернувся на звичне місце центрального нападаючого до першої ланки, Артем Кобіков був переведений до четвертої ланки, а місце у воротах зайняв Владислав Вязовов.

Чи допомогло це харків’янам? Як мінімум, команда виглядала переконливіше, ніж у першому матчі. Стартовий період господарі провели дуже переконливо, двічі розписавшись у воротах суперників. Вже у першій атаці другої 20-хвилинки рахунок став 3:0.

Інтрига у матчі відродилася після вдалого розіграшу гостями більшості. Втім інтрига тривала недовго. Щойно секундна стрілка зробила три повні оберти, як перевагу киян у три шайби було відновлено.

Третій період більше позитивних емоцій приніс вболівальникам «Дженералз». Підопічні Вадима Шахрайчука впевнено довели матч до перемоги, здобувши третю звитягу в чемпіонаті поспіль.

«Дженералз» – «Витязь» – 7:1 (2:0; 2:1; 3:0)

3 жовтня 2015 року, 19:00. Палац Спорту, 620 глядачів

Судді: А. Гладченко, І. Хохлов, А. Кузьмінський

Дженералз: Захарченко. Афанасьєв – Васильєв, Татаренко – Ден. Ісаєнко, Мельников – Вл. Андреєв, Порупа. Кіча – Гніденко – Слюсар, І. Савченко – Шаманський – Караульщук, Секірко – Алексюк – Безуглий, Мадера – Коляда – А. Дворник.

Витязь: Вязовов. Д. Савченко – Пономар, Матвієнко – Кривда, Попов. Посєвін – Большаков – Дм. Ісаєнко, Сальніков – Муртищев – Янченко, Лазаренко – Максименко – Алексанян-Петрович, Кобіков – Богатирьов – Геворкян.

Голи: 1:0. Кіча (Слюсар, 6:31), 2:0. Слюсар (14:36), 3:0. Гніденко (Кіча, 20:49), 3:1. Дм. Ісаєнко (Большаков, Пономар, 22:45 – більш.), 4:1. А. Дворник (Мадера, Коляда, 25:52), 5:1. Алексюк (Секірко, 42:29), 6:1. Татаренко (Секірко, 48:36), 7:1. Савченко (Караульщук, 59:46).

Штраф: 43 – 33

Нереалізований штрафний кидок: Алексанян-Петрович (50:45, воротар)