«Дженералз» тримається на вершині, «Донбас» бере реванш у «Кременчука»

Вихідними відбулися матчі дев’ятого туру чемпіонату України з хокею – чемпіонату Української хокейної ліги.

10 хвилин не вистачило «Білому Барсу», щоб відібрати очки у поточного лідера чемпіонату – столичних «Дженералз». Підопічні Костянтина Буценка вели в рахунку 2: 1 до 50-ї хвилини, а потім за справу взялася команда Вадима Шахрайчука.

В заключному ігровому відрізку, на який команди вийшли за переваги «барсів» 2:1, у воротах Юрія Краснопольського по черзі розписалися Кирило Бондаренко, Віталій Лялька, Євгеній Лиманський та Богдан Саков, перевернувши хід поєдинку з ніг на голову. В результаті цієї перемоги кияни, набравши 17 очок після дев’яти турів, очолили турнірну таблицю

«Білий Барс» – «Дженералз» – 2:5 (1:1, 1:0, 0:4)

Голи: 1:0. Разумов (Козієнко, 8:06), 1:1. Мушніков (Басков, Толкунов, 14:35), 2:1. Козієнко (Разумов, О. Люльчук, 35:11 – більш.), 2:2. Бондаренко (Мушніков, Шпак, 49:47), 2:3. Лялька (Саков, Басков, 50:23), 2:4. Лиманський (Бондаренко, Мушніков, 55:18), 2:5. Саків (Басков, Лялька, 55: 36).

Ще ближчим за «барсів» до другої перемоги в поточному чемпіонаті України був харківський «Витязь». Команди по разу відзначилися в першому періоді, потім з рівністю в рахунку пішли на другу перерву і до 10-ї хвилини третього відрізка забили ще по одному голу – 3:3.

Розв’язка сталася за три хвилини до кінця, коли Кирило Катрич перетворив передачу Олександра Селяніна у гол. Причому переможний кидок захисник «Кривбасу» завдав, коли його команда перебувала в чисельній меншості. Уникнути поразки харків’яни могли за п’ять секунд до фінальної сирени. Але Єгор Посєвін з близької відстані невдало виконав кидок.

«Витязь» – «Кривбас» – 3:4 (1:1, 1:1, 1:2)

Голи: 0:1. Рябенко (Слюсар, 17:20 – менш.), 1:1. Посєвін (Єловіков, Попов, 17:56 – більш.), 2:1. Єловіков (Посєвін, Миколенко, 26:33), 2:2 Александров (Вал. Алексюк, Караульщук, 32:14), 2:3. Німенко (Рябенко, Селянін, 44:23), 3:3. Лазаренко (Ханін, 49:15), 3:4. Катрич (Селянін, 57:04 – менш.)

У Дружківці в центральному матчі уїк-енду «Донбас» взяв реванш у «Кременчука» за поразку в четвертому турі. Єдину шайбу гості закинули в дебюті третього періоду, коли Олександр Дегтярьов точним кидком завершив розіграш Дениса Ісаєнка та Іллі Коренчука. Загалом же перевагою в матчі володіли донеччани, яким вдалося відзначитися тричі.

Кульмінацією вечора став фантастичний гол Дениса Кочеткова. Сольний прохід 36-річний нападник почав майже від своїх воріт, а завершив за воротами «Кременчука», коли вже святкував закинуту шайбу. На шляху до мети Кочетков обіграв Андрія Башка, Ігоря Коваленю, Павла Акімова і Артема Гніденка, а потім прокинув шайбу точно між щитків Едуарду Захарченку.

«Донбас» – ХК «Кременчук» – 3:1 (1:0, 1:0, 1:1)

Голи: 1:0. Буценко (Нікіфоров, Благий, 8:51), 2:0. Толстушко (Гаврік, Бабинець, 38:51 – більш.), 2:1. Дегтярьов (Ісаєнко, Коренчук, 43:52 – більш.), 3:1. Кочетков (Кугут, Большаков, 56:48).