Дюжина голів, прем’єра Юшкова, серія Денискіна та реванш «Кременчука»

В черговому матчі Української хокейної ліги «Кременчук» взяв реванш у команди Броварського спортивно-фахового коледжу і наздогнав лідера чемпіонату «Сокіл» у таблиці.

БСФК (Бровари) – «Кременчук» – 4:8 (2:4, 0:1, 2:3)

Шайби: 0:1 – Юшков (Кошелев), 1:47. 1:1 – Бешаров (Пасманік, Лісіцин), 2:53. 1:2 – Денискін (Созонов, Дубінін), 3:38. 2:2 – Пасманік (Бешаров, Лісіцин), 9:12. 2:3 – Ворона (Грицьких, Горлушко), 10:48. 2:4 – Савченко (Дубінін, менш.), 17:34. 2:5Забавін (Юшков, більш.), 34:45. 2:6Юшков (Кошелев, Хришпенц), 44:34. 3:6 Лісіцин (Пасманік, Бешаров), 44:47. 3:7 Матусевич (Денискін, Кошелев), 45:41. 3:8 Денискін (Коробов, Григорян, більш.), 48:07. 4:8 Андрющенко (Койда, Кисельов), 54:59.

БСФК: Майко (Сушак, 10:48–45:41); Іщенко Д.Давидов, Логач – Кисельов, Дахновський – Портной, Козловський – Мащенко; Лісіцин– Бешаров – Пасманік, Грабовецький – Ступак – Панченко, Кривоножкін – Гребеник – Бородай, Стецюра – Андрющенко – Койда. Тренер – Олександр Бобкін.

«Кременчук»: Боярчук; Матусевич – Григорян, Серанов – Грицьких, Т.Савицький – Сенік, Сібілевич; Коробов – Дубінін – Денискін, Созонов – Савченко – Забавін, Юшков – Горлушко – Ворона, Кошелев – Хришпенц – Варава. Тренер – Олександр Савицький.

Кидки: 23 (7+2+14) – 30 (12+9+9).
Штраф:14 (2+8+4) – 16 (4+6+6).

29 січня. Бровари. Арена «Термінал».

«Кременчук» веде запеклу боротьбу за лідерство в УХЛ, тому не мав права грати впівсили навіть із номінальним аутсайдером чемпіонату. До того ж в умах «помаранчево-чорних» ще не стерлися спогади про прикру поразку в домашньому поєдинку броварчанам (4:6), тож жалісливості від команди Олександра Савицького чекати не доводилося.

Вже в першому періоді гості зробили гарний заділ для перемоги, а дебютант «Кременчука» Максим Юшков закинув у першій же своїй зміні, хоча без частки везіння не обійшлося: кидок з-за воріт легіонера з досвідом гри в КХЛ потрапив у ковзан захисника Олексія Дахновського, від якого шайба зрадливо зрикошетила у ворота Семена Майка. 0:1. На честь броварчан, вони змогли відігратися дуже швидко, потім зусиллями своєї першої трійки нападу зробили це ще раз, але клас «Кременчука» загалом не викликав сумнівів і рахунок у кожному періоді тільки збільшувався на користь гостей. В результаті команди видали черговий «концерт» з 12 закинутими шайбами, переконливим реваншем «Кременчука», дублями Юшкова та українця Андрія Денискіна, який розігрався і закинув вже 7 шайб у чотирьох останніх іграх! Зазначимо, що саме другий гол Денискіна у грі став ювілейним, сотим, для “Кременчука” цього сезону.

«Настроювалися дати бій, мали цілеспрямовану підготовку до матчу, але програли у «перестрілці» у першому періоді, – говорить наставник БСФК Олександр Бобкін. – Потім був період нашої меншості, коли ми багато вілучалися і гра на зустрічних курсах із необов’язковими помилками у заключній третині матчу. Тішить те, що не опускаємо рук, «кусаємося», боремося до фінальної сирени, але об’єктивно лінія нашого захисту ще надто молода: 6 із 8 захисників – це гравці 2003, 2004 та 2005 р.н. Деякі хокеїсти ще не пройшли епати становлення в юніорському та молодіжному хокеї, а їм уже треба протистояти сильним легіонерам УХЛ та хокеїстам національної збірної України! Зрозуміло, досвіду та стабільності їм поки що не вистачає. Хоча на тренуваннях приділяємо максимум уваги грі в обороні навіть на шкоду атаці, але, як і раніше, пропускаємо забагато».

«Створили багато моментів, забили гарні шайби, але при цьому не можу сказати, що залишився задоволеним на всі 100 відсотків, бо завжди хочеться більшого. В обороні нам ще належить покращити гру: гравцям слід діяти суворіше та надійніше», – підсумував зустріч у Броварах головний тренер «Кременчука» Олександр Савицький.

Кременчужани здобули впевнену звитягу і наздогнали «Сокіл» в таблиці, але команда Савицького має в активі на дві гри більше.


Вас може зацікавити