Дублі Благого і Ружнікова принесли «Білому Барсу» перемогу над «Крижаними Вовками»

21 лютого в Броварах відбувся третій поєдинок 36–го туру регулярного чемпіонату УХЛ Паріматч між «Крижаними Вовками» і «Білим Барсом».

Перший період пройшов під диктовку «Білого Барса». Підопічні Буценка контролювали гру і створили більше моментів біля воріт «Крижаних Вовків». Така активність дозволила білоцерківцям закинути дві шайби – Благий і Ружніков засмутили господарів.

Кияни в другій 20–хвилинці помітно додали, а Лучніков закинутою шайбою повернув «Вовків» в боротьбу. Однак в кінці періоду «Барси» почекали свій момент і втекли в контратаку – Грабовецький віддав передачу на Бородая, який відправив шайбу в порожній кут воріт.

У заключному періоді підопічні Архипенка вдруге в матчі скоротили рахунок, але на це підопічні Буценка відповіли ще трьома шайбами – Бабинець, Ружніков і Благий запалили на табло остаточні – 6:2.

«Крижані Вовки» – «Білий Барс» 2:6 (0:2, 1:1, 1:3)

Шайби: 0:1 Благий (Даниленко), 12:50; 0:2 Ружніков (Бородай, Грабовецький), 17:32; 1:2 Лучніков (Неверов, Сибілевіч), 30:36; 1:3 Бородай (Грабовецький), 39:44; 2:3 Шейн Хеффернан (Павлов, Анкудінов), 41:13; 2:4 Бабинець (Даниленко, Грицюк), 47:50; 2:5 Ружніков (Бородай, Грабовецький), 51:49; 2:6 Благий (Бабинець), 58:08.

«Крижані Вовки»: Стельмах (Макаренко); Дорофєєв – Жигалов, Макаров – Павлов, Лучніков – Карпов; Хеффернан – Сурін – Панков, Хеффернан – Орлов – Анкудінов, Сибілевіч – Андрющенко – Маландін, Черемнов – Неверов – Булах.

«Білий Барс»: Кучер (Полгороднік); Гребеник (А) – Грицюк, Ядловський (А) – Сушков, Кравець – Логач, Собко – Будько; Благий (К) – Даниленко – Бабинець, Грабовецький – Ружніков – Бородай, Брага – Качан – Пойманов, Койда – Лєсніков.