Дубль від Карпенка та Кривошапкіна приніс «Краматорську» звитягу над «Білим Барсом»

«Білий Барс» на виїзді не впорався із «Краматорськом» у 12-му турі чемпіонату України.

«Барси» поклали непоганий старт – уже на третій хвилині завдяки голу Романа Благого гості відкрили рахунок, однак паритет доволі швидко відновив Гліб Кривошапкін, який після своєї першої закинутої шайби за хвилину зумів оформити дубль. Ще один гол для «Краматорська» приніс Андрій Жвачкін, який уразив ворота Кирила Кучера під завісу стартового періоду.

У другій 20-хвилинці вперше в матчі відзначився Севастян Карпенко, але більше реалізованих моментів у цьому ігровому відрізку не було.

Щодо заключного періоду, то «Білий Барс», незважаючи на всі старання, не міг відігратись. На 45-й хвилині протистояння Айнарс Подзіньш збільшив перевагу господарів до 5:1 на табло, після чого Карпенко записав до свого активу ще один гол. Ближче до другої половини 20-хвилинки гості все ж змогли прошити ворота опонентів – відзначився Нараз Ружніков. Але на це підопічні Павла Микульчика відповіли голом у виконанні Івана Ципнятова і повернули різницю в п’ять закинутих шайб – 7:2.

«Краматорськ» – «Білий Барс» 7:2 (3:1, 1:0, 3:1)

Шайби: 0:1 Благой (Бородай, Резюк), 2:41; 1:1 Кривошапкін (Полухін, більш.), 5:33; 2:1 Кривошапкін (Жвачкін, Карпенко, менш.), 6:44; 3:1 Жвачкін (Грінь, Столяренко), 19:15; 4:1 Карпенко (Геворкян, Панков), 33:13; 5:1 Подзіньш (Ципнятов, більш.), 44:38; 6:1 Карпенко (Подзіньш, Ципнятов, більш.), 46:12; 6:2 Ружніков (Даниленко, Гребеник, 5х3), 49:37; 7:2 Ципнятов (Подзіньш, Зуєв), 54:09;

«Краматорськ»: Коровай (Шевчук); Зуєв – Панков, Пахмурін – Воронін, Гринкевич – Полухін; Кривошапкін – Карпенко (К) – Геворкян, Ципнятов – Сурсов – Подзіньш, Грінь (А) – Столяренко – Жвачкін (А), Халін.

«Білий Барс»: Кучер (Полгороднік); Гребеник (А) – Резюк, Логач – Ядловський (А), Будько – Кравець; Благой (К) – Ружніков – Бородай, Грабовецький – Даниленко – Мороз, Петрошенко – Качан – Удовиченко, Тищенко – Ромахін.