Дубль Пересунька приніс «Донбасу» третю перемогу над «Соколом» у фіналі плей-оф УХЛ

21 квітня відбувся третій поєдинок фінальної серії плей-оф УХЛ, у якому «Сокіл» приймав «Донбас».

Перші хвилини стартового періоду активно почали хокеїсти «Донбасу». Їм вистачило менше п’яти хвилин, щоб двічі відзначитися у воротах «Сокола». Рахунок у матчі відкрив Олексій Кожевніков, а через пару хвилин подвоїв перевагу донеччан Олександр Пересунько. Підопічні Олега Шафаренка кинули всі сили, аби  відігратися, але оборона «Донбасу» діяла на найвищому рівні. Незабаром спроби «пернатих» скоротити рахунок завершилися успіхом – Євген Курбатов наважився на кидок із середньої дистанції. Перший період закінчився з рахунком 2:1 на користь «Донбасу».

Друга 20-хвилинка пройшла в менш швидкісному режимі, ніж перша, але боротьби біля воріт було вдосталь. Команди обмінювалися небезпечними кидками, але зі своєю роботою відмінно справлялися голкіпери команд. За п’ять хвилин до завершення періоду оборона «Сокола» допустила грубу помилку, за яку «пернаті» відразу і поплатилися – Пересунько оформив дубль.

У третьому періоді хокеїсти «Сокола» намагалися заволодіти ініціативою, але донеччани грамотно відіграли в усіх зонах. Варто відзначити надійну гру гравців «Донбасу» в обороні. Захисники високо зустрічали суперника, тим самим не даючи їм довести справу до кидка. Тож фінальний рахунок матчу – 3:1 на користь колективу Павла Мікульчика.

Наступна гра фінальної серії відбудеться 23 квітня на київській арені АТЕК.

«Сокіл» – «Донбас» 1:3 (1:2, 0:1, 0:0)

Рахунок в серії: 3:0

Шайби: 0:1 Кожевников (Монс, Туркін), 3:19; 0:2 Пересунько (Лялька, Буценко), 4:36; 1:2 Курбатов (Морозов), 8:32; 1:3 Пересунько (Лялька, Монс), 35:05.

«Сокіл»: Кубрицький (Дубровський); Чолач – Андрейків, Сисак – Платонов, Лисенко – Букарев, Олендаренко – Коржилецкий; Рубан – Кузьменко – Міхнов (А), Павленко – Курбатов – Морозов (К), Гільманов – Смірнов – Німенко (А), Ступак – Панченко – Малєтін.

«Донбас»: Трифонов (Дьяченко); Кожевніков – Тунхузін, Кобєлєв – Журавльов, Колесніковс – Пангелов-Юлдашев; Шишлянніков – Бірюков – Сігарьов, Лялька (А) – Буценко – Пересунько, Монс – Туркін (А) – Казаковцев, Мільохін – Карамнов – Захаров (К).