Дубль Курбатова допоміг «Соколу» перемогти «Кременчук» на виїзді

20 лютого в Кременчуці відбувся другий поєдинок 36-го туру регулярного чемпіонату УХЛ між місцевим «Кременчуком» та київським «Соколом».

Період команди почали на рівних, обмінюючись небезпечними моментами біля володінь Новицького і Дубровського. Але першими свої моменти змогли реалізувати гості – Курбатов кинув з-за воріт, і шайба опинилася в сітці після рикошету від спини Новицького.

Зрівняти рахунок кременчуківці змогли тільки на екваторі другого періоду, коли Денискін виїхав на вбивчу позицію і відправив шайбу точно у верхній кут воріт Дубровського.

У третьому ігровому відрізку команди вели дуже в’язку гру з великою кількістю зупинок і вилучень – всього за матч команди отримали 20 малих штрафів на двох. І хоч опоненти досить багато грали в нерівних складах, реалізувати вдалося лише одне вилучення. Голубич відзначився у воротах Новицького, подвоївши перевагу «Сокола».

Ця шайба поставила результативну точку в цьому поєдинку і подарувала перемогу «Соколу» над чинними чемпіонами.

«Кременчук» – «Сокіл» 1:3 (0:1, 1:0, 0:2)

Шайби: 0:1 Курбатов, 6:50; 1:1 Денискін (Яковлєв), 32:19; 1:2 Курбатов (Морозов, Павленко), 41:45; 1:3 Голубич (Німенко, більш.), 55:34;

«Кременчук»Новицький (Гордюшин); Бабрусьов – Григорян, Бойових – Хрішпенц, Алексюк – Грицьких, Яковлєв – Варава; Савченко – Дубінін – Кисельов (К), Созонов – Пукс (А) – Орлов, Савицький – Гриценко (А) – Ворона, Денискін – Смирнов – Коробов.

«Сокіл»: Дубровський (Кубрицький); Лисенко – Голубич, Букарев – Андрейків, Сисак – Платонов, Коржилецький; Рубан – Кузьменко – Міхнов, Гильманов – Смирнов – Малєтін, Морозов – Сімчук – Павленко, Ступак – Курбатов – Німенко.

Джерело: uhl.ua