Дубль Гріня допоміг «Краматорську» розібратись із «Маріуполем»

14 березня відбувся заключний матч 42–го туру регулярного чемпіонату УХЛ – «Маріуполь» провів останню очну зустріч проти «Краматорська».

Перший період команди почали відносно спокійно, але вже на екваторі 20–хвилинки Грінь скористався першою ж помилкою «чайок» і відправив шайбу точно між щитників Дмитрієва. І коли здавалося, що команди підуть на перерву з мінімальною перевагою гостей, Чердак, Зайцев і Карпенко розіграли космічну комбінацію і екс–капітан «Краматорська» зрівняв рахунок на табло.

У другій двадцятихвилинці «Краматорськ» зібрався з силами і мало того, що не пропустив, зміг збільшити свою перевагу до трьох шайб – спочатку Люльчук закинув першу шайбу в сезоні, потім Жвачкін подвоїв різницю в рахунку, а крапку в періоді поставив Грінь.

У третьому періоді команди зменшили швидкості своїх атак і грали без закинутих шайб, а фінальна сирена зафіксувала підсумковий рахунок 4:1 на табло на користь «Краматорська».

«Маріуполь» – «Краматорськ» 1:4 (1:1, 0:3, 0:0)

Шайби: 0:1 Грінь (Сурсов), 7:37; 1:1 Карпенко (Зайцев, Чердак), 19:29; 1:2 Люльчук (Столяренко), 26:55; 1:3 Жвачкін (Золотухін), 34:50; 1:4 Грінь (Сурсов, Мальцев), 39:57;

«Маріуполь»Дмитрієв (Дуве); Скурихин – Пахмурін, Костарєв – Зуєв, Петрухно – Фроленко, Тимченко – Філімонов; Чердак (К) – Карпенко (А) – Зайцев, Коваленко – Кудрін – Градусів, Луговий – Мазур – Мостовий, Агєєв – Корчоха – Лихачов.

«Краматорськ»Короваєв (Шевчук); Большаков – Люльчук, Панков – Цикало, Мальцев – Таран; Грінь (А) – Столяренко (К) – Сурсов, Ципнятов – Ковальов – Ромащенко, Подзіньш – Золотухін – Жвачкін, Кривошапкін – Гринкевич – Геворкян.