Дубль Гаснікова допоміг «Дніпру» перемогти «Маріуполь»

«Дніпро» обіграв «Маріуполь» у 14-му турі чемпіонату України з хокею з шайбою.

За п’ять хвилин до кінця першого періоду херсонці розмочили рахунок зустрічі – Євгеній Гасніков із передачі Сергія Афанасьєва пробив захист Тимура Мамедова.

У наступній 20-хвилинці Мамедов відзначився ефектним сейвом, упоравшись із потужним кидком Олександра Швецова. Однак зупинити Антона Крисанова йому не вдалось – на 37-й хвилині протистояння нападник подвоїв перевагу «щук».

У заключному ігровому відрізку «сталеві чайки» мали непогані шанси скоротити відрив. Зокрема, гольовий момент був у Володимира Чердака з Рінатом Дурдиєвим, але Олександр Хомутов із близької дистанції зупинив шайбу й залишив ворота «Дніпра» сухими.

Крапку в цьому матчі поставив Гасніков. За 2 хвилини до завершення гри один із найкращих бомбардирів господарів уразив ворота опонентів ще раз і встановив фінальний рахунок зустрічі – 3:0.

«Дніпро» – «Маріуполь» 3:0 (1:0, 1:0, 1:0)

Шайби: 1:0 – Гасніков (Дорофєєв – Швецов), 14:19; 2:0 – Крисанов (Тимченко), 36:54; 3:0 – Гасніков (Брага), 48:08;

«Дніпро»Хомутов (Гурко); Дорофєєв – Ратушний, Афанасьєв (К) – Матусевич, Декало – Чернишенко; Швецов – Гасніков (А) – Каракулько, Целогородцев (А) – Крисанов – Тимченко, Панасенко – Воробйов – Брага, Мельник – Вишняков – Ганута.

«Маріуполь»: Мамедов (Дуве); Цикало – Скурихін, Костарєв – Мельников, Сірченко – Гуров, Філімонов; Чердак (К) – Корчоха – Коваленко, Кобяков – Мостовий – Бондаренко, Дурдиєв – Ромащенко – Луговий.