Дубль Целогородцева допоміг «Дніпру» перемогти у «дербі Калуша»

Херсонський «Дніпро» зусиллями Артема Целогородцева втретє за місяць здобув вольову перемогу над калуським «Легіоном» та записав до активу шосту перемогу у семи матчах чемпіонату України!

«Дніпро» (Херсон) – «Легіон» (Калуш) 2:1 (0:02:10:0)

Шайби: 0:1 – Ромащенко (Захаров, Луговий), 20:16. 1:1 – Целогородцев (Ратушний, Д.Попережай, – більш.), 27:24. 2:1 – Целогородцев, 28:48.

«Дніпро»: Захарченко; Бойко – Ратушний, Сичинський – Гребеник, Портной – Цюра; Д.Попережай – М.Дворник – Целогородцев, Кобильник – Лесніков – Щербак, О.Койда – Тищенко – Ревука, Олійник. Тренер – Олександр Бобкін.

«Легіон»:  Аріпов (58:41); Кугут – Таран, Сірченко – Бабчук, Філімонов – Крайник, Терешко; Луговий – Захаров – Ромащенко, Дурдиєв – Пойманов – Халін, Когут – Кривоножкін – І.Собченко, Боднарчук, Васильєв. Тренер – Альберт Шафіков.

Арбітри – В.Качан, А.Перетятько; лайнсмени – І. Гєрілов, О.Остроух.

Інспектор – М.Урда (Київ).

Штраф: 4 – 14.

Кидки: 53 (17+17+19) – 28 (10+6+12).

30 жовтня. Калуш. Льодова арена. Без глядачів.

Те, що «Дніпро» погано починає зустрічі проти «Легіону», стає неприємною традицією для вболівальників та тренерського штабу «щук». Вочевидь, херсонці не шукають легких шляхів, але щоразу підопічні Олександра Бобкіна героїчно знаходять у собі сили відіграватися та завершують справу хепі-ендом.

У номінально домашньому матчі «Дніпро» розпочав так само, як і в попередніх очних матчах із «Легіоном» – пропустив контратаку вже на другій хвилині, але Дмитро Халін вибачив господарів – штанга. На цей «дзвіночок» херсонський колектив відреагував наче слон на дрібну дріб, за що «Легіон» покарав з другої спроби в дебюті наступної ігрової третини – одразу після перерви. Форвард Руслан Ромащенко продемонстрував індивідуальну майстерність та буквально заніс шайбу зі стрічки. 0:1.

І тільки після холодного душу з пропущеною шайбою дніпряни стрепенулися, включили п’яту швидкість і виправдали статус фаворита двома шайбами ​​поспіль від кращого бомбардира команди Артема Целогородцева. Особливо образливим для «Легіону» та 17-річного воротаря калушців Олексія Аріпова виявилася друга шайба: захисник Ігор Кугут сподівався на свій досвід та швидкість, але заволодівши шайбою, «привіз» гол у свої ворота: Целогородцев не вимкнувся з епізоду і перед воротами вибив шайбу з ключки Кугута, яка зрадницьки для Аріпова залетіла у сітку – 2:1.

Цей дещо курйозний гол виявився останнім у матчі та приніс «Дніпру» шосту перемогу в сезоні, три з яких «щуки» здобули якраз над «Легіоном».

Наступні матчі «Дніпро» та «Легіон» зіграють удома в Калуші проти лідера «Кременчука». Спочатку 2 листопада команду Олександра Савицького протестують «щуки» Олександра Бобкіна, а вже 3 числа українського учасника в єврокубках на своєму льоду спробує зупинити «Легіон» Альберта Шафікова.

Вас може зацікавити