Дубль Буценка та Коренчука приніс «Донбасу» перемогу над «Дніпром»

«Донбас» здобув виїзну звитягу над «Дніпром» у п’ятому турі чемпіонату України.

На восьмій хвилині протистояння рахунок матчу відкрив капітан донеччан Віктор Захаров, однак відповідь від херсонців не змусила на себе чекати – уже за 17 секунд паритет відновив Євгеній Гасніков. Після ворота Олександра Хомутова підопічні Ігоря Чибирєва зуміли підкорити ще двічі – закинуті шайби на свій рахунок записали Нікіта Буценко та Ілля Коренчук.

Другий період розпочався із дубля у виконанні Коренчука, на який «щуки» відповіли голом від Олексія Зайцева. Підібратись ближче до «Донбасу» херсонській команді так і не вдалось. На 32-й хвилині Буценко знову пробив захист Хомутова і встановив остаточний рахунок гри – 5:2.  Адже третя 20-хвилинка пройшла без реалізованих моментів.

Так, «Донбас» оформив п’яту перемогу поспіль і продовжує одноосібно очолювати турнірну таблицю. «Дніпро» ж перебуває на четвертій сходинці.

Нагадаємо, що ці ж команди ще недавно боролись у півфіналі плей-оф минулого сезону національної першості. Тоді донеччани обіграли херсонців у серії з шести поєдинків. У цій же серії команди провели найдовший матч в історії чемпіонату.

«Дніпро» – «Донбас» 2:5 (1:3, 1:2, 0:0)

Шайби: 0:1 Захаров (Мільохін), 7:47; 1:1 Гасніков (Вишняков), 8:04; 1:2 Буценко (Захаров), 12:11; 1:3 Коренчук (Буценко), 19:10; 1:4 Коренчук (Мільохін, Буценко), 22:21; 2:4 Зайцев (Вишняков, Дорофєєв), 28:50; 2:5 Буценко (Коренчук, Мільохін), 31:21;

Дніпро: Хомутов (Петров); Дорофєєв – Декало, Макаров (К) – Ратушний, Афанасьєв (А) – Матусевич, Кругляков – Ганута; Швецов – Крисанов – Зайцев, Вишняков – Гасніков – Каракулько, Воробйов – Чернишенко – Тимченко, Мельник – Брага – Целогородцев (А).

Донбас: Трифонов (Дьяченко); Пангелов-Юлдашев – Журавльов, Кожевников – Кобелєв, Кутугін – Колесніковс; Монс – Туркін (А) – Захаров (К), Шишлянніков – Бірюков – Сигарьова, Мільохін – Буценко – Коренчук (А), Пересунько – Карамнов – Разумов.