Дубль Бабинця не врятував «Білий Барс» від поразки в матчі з «Кременчуком»

«Білий Барс», попри вдалий старт, не впорався вдома з «Кременчуком» у 26-му турі чемпіонату України з хокею з шайбою.

У першому періоді білоцерківці вирвались уперед. На 12-й хвилині рахунок протистояння відкрив Роман Благий, реалізувавши більшість. Після цього перевагу «барсів» подвоїв Сергій Бабинець. Ця шайба стала першою для нападника після тривалої відсутності на льоду у зв’язку з травмою. Так, на перерву господарі пішли за комфортного гандикапу – 2:0.

Уже в другому ігровому відрізку хід матчу кардинально змінився. На третій хвилині після повернення на майданчик Дмитро Орлов скоротив відставання, а завдяки голу Олександра Коробова «містяни» наздогнали опонентів і відновили рівновагу в грі – 2:2. Після двох пропущених шайб Бабинець зумів знову вивести свою команду в лідери, однак завершити період, будучи попереду, колективу Костянтину Буценку не вдалось. До кінця 20-хвилинки «Кременчук» провів ще два голи – відзначились Андрій Денискін й Ілля Смирнов.

Заключний період пройшов під диктовку «містян». «Білий Барс» став частіше помилятись у захисті, що призвело до трьох пропущених шайб. Зокрема, свою статистику зумів покращити Дмитро Созонов, а Орлов і Денискін оформили по дублю. Так, зустріч закінчилась перемогою «Кременчука» з рахунком 7:3. Ця звитяга стала вже дев’ятою підряд для кременчуцької команди.

«Білий Барс» – «Кременчук» 3:7 (2:0, 1:4, 0:3)

Шайби: 1:0 Благий (більш.), 11:43; 2:0 Бабинець (Портной, Грицюк, 5х3), 13:22; 2:1 Орлов (Созонов), 22:17; 2:2 Коробов (Яковлєв, Денискін), 24:58; 3:2 Бабинець (Брага), 27:32; 3:3 Денискін (Варава, Дубінін), 34:16; 3:4 Смирнов (Яковлєв), 35:50; 3:5 Созонов (Орлов), 44:11; 3:6 Орлов (Созонов), 49:01; 3:7 Денискін (Бойових, Хрішпенц), 58:43.

«Білий Барс»Кучер (Полгороднік); Грицюк – Кравець, Ядловський (А) – Логач, Гребеник (А) – Будько, Собко – Кисельов; Благий (К) – Брага – Бабинець, Грабовецький – Ружніков – Бородай, Удовиченко – Качан – Мороз, Петрошенко – Трошкін – Тищенко.

«Кременчук»Давлетшин (Гордюшин); Яковлєв – Варава, Александров – Григорян, Хрішпенц – Бойових, Грицьких – Алексюк; Коробов – Дубінін – Денискін (А), Созонов – Серанов – Орлов, Савицький – Пукс (К) – Тютченко, Смирнов – Гриценко (А) – Ворона.