“Донбасу” не вдалося взяти очки у Кременчуці

У центральному матчі 18-го туру регулярного чемпіонату України серед чоловіків «Донбас» грав на виїзді з «Кременчуком».

На початку кожного з періодів «Донбас» виглядав небезпечніше свого суперника, але жодного разу ця перевага не переросла в голи. Ближче до середини кожного з періодів «Кременчук» вирівнював гру, а вирішальним фактором у матчі стали видалення.

До середини третього періоду господарі зі стовідсотковою реалізацією розігрували більшість. Так, після вилучень Нікіфорова в першому періоді, Жовніра – у другому і Пангелова-Юлдашева – в третьому в воротах Горячевських розписалися Кисельов, Пукс і Орлов.

При цьому в кожному з періодів у «Донбасу» була і своя більшість, але з її реалізацією у команди виникали проблеми.

У підсумку команда Сергія Вітера поступилася принциповому супернику «всуху», і тепер повертається додому, щоб почати тривалу домашню серію.

«Кременчук» – «Донбас» 3:0 (1:0, 1:0, 1:0)

Шайби: 1:0 – Кисельов (Серанов, Бабрусьов – більш.) – 16:32, 2:0 – Пукс (Орлов, Боєвих – більш.) – 30:49, 3:0 – Орлов (Пукс – більш.) – 49:31.

ХК «Кременчук»: Новицький (Гордюшин); Бабрусьов – Григорян, Хрішпенц – Боєвих, Грицьких – Толстушко, Варава – Роганов; Бондарук – Серанов – Кисельов (К), Орлов – Пукс (А) – Созонов, Савченко – Гриценко (А) – Ворона, Чердак – Олійник – Свіщев.

ХК «Донбас»: Горячевських (Дьяченко); Сильницький – Романенко, Пангелов-Юлдашев (А) – Курбатов, Большаков – Жовнір, Яковлєв – Григор’єв; Лялька (К) – Мазур – Коренчук (А), Матерухін – Карамнов – Нікіфоров, Шишлянніков – Подзіньш – Костіков, Рибчик – Разумов – Мостовий.

Джерело: hcdonbass.com