«Донбас» здобув ювілейну десяту перемогу поспіль, обігравши «Білий Барс» на виїзді

17 лютого в Білій Церкві матчем між «Білим Барсом» і «Донбасом» стартував 35-й тур регулярного чемпіонату УХЛ.

Поєдинок «Донбас» розпочав зі швидкою закинутої шайби – уже на четвертій хвилині Сигарьов розпечатав ворота Безхлібного. Однак під завісу першого періоду Бабинець точним кидком зрівняв цифри на табло.

Другу двадцятихвилинку команди також провели абсолютно на рівних – спочатку шайба Благого вивела «Білий Барс» вперед, а потім Бірюков вдруге в матчі зрівняв рахунок.

І тільки третій відрізок зустрічі залишився за однією з команд – на екваторі періоду Сигарьов закинув переможну шайбу, подарувавши «Донбасу» 10-ту перемогу поспіль.

«Білий Барс» – «Донбас» 2:3 (1:1, 1:1, 0:1)

Шайби: 0:1 Сигарьов (Горечишніков, Шишлянніков), 3:56; 1:1 Бабинець (Благий, Гребеник), 17:11; 2:1 Благй (Гребеник), 20:20; 2:2 Бірюков (Сигарьов, Шишлянніков, більш.), 36:39; 2:3 Сигарьов (Пангелов-Юлдашев, Бірюков), 49:31;

«Білий Барс»: Безхлібний (Кучер); Гребеник (А) – Грицюк, Ядловський (А) – Портной, Будько – Сушков, Собко – Логач; Благий (К) – Даниленко – Бабинець, Брага – Пойманов – Бородай, Грабовецький – Ружніков – Лєсников, Койда – Качан.

«Донбас»Трифонов (Дьяченко); Пангелов–Юлдашев – Журавльов, Кожевніков – Кобелєв, Горечішніков – Курбатов, –; Монс – Туркін (А) – Захаров (К), Шишлянніков – Бірюков – Сигарьов, Лялька (А) – Буценко – Разумов, Мільохін – Карамнов – Костіков.